Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 25. 1. 2021
Líbí se mi

Do sexshopu i pro zdravotní pomůcku

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 25. 1. 2021
Líbí se mi
Do sexshopu i pro zdravotní pomůcku

Do sexshopu i pro zdravotní pomůcku

Sexuální život je zdravý, pomůcky nám pomáhají dělat jej více než jen uspokojivým, ale přesto si do sexshopu chodíme i pro další zdraví. Známá pomůcka, venušiny kuličky, nám totiž umí pomáhat především v boji s inkontinencí.

Pojďte se na sexuální pomůcky koukat trochu jinak

Dejme jim šanci i jako pomocníkům, pokud jde o naše zdraví. Mužům mohou pomáhat pomůcky na masáž prostaty, nám ženám zas pomáhají venušiny kuličky posilnit pánevní dno. Potřebujeme jej nejen kvůli tradovanému silnému stisku penisu při jeho vniknutí do pochvy. Tyto svaly drží náš močový měchýř a jsou důležité pro jeho správné fungování. Bez jejich správné činnosti můžeme bojovat dokonce nejen s močovou, ale i s fekální inkontinencí. Zní to děsivě, avšak je to tak. Stát se to může každé z nás, a dokonce řada žen těmito problémy trpí. Že se o nich nemluví? Ono jde přece jenom větší tabu, než že nosíme menstruační vložky, či si od sedmdesátky přilepujeme zuby fixačním krémem. Naštěstí jsme se svým povoleným pánevním dnem schopny mnohé udělat.

Inkontinence alespoň dočasně nakonec dostihne velkou většinu z nás

Kdy nám ženám hrozí inkontinence? Bez ohledu na věk zejména pokud jsme obézní. Dalšími kritickými obdobími jsou těhotenství a období po porodu. Nakonec zcela nejkritičtějším je menopauza a postmenopauza. Na oslabení svalů pánevního dna se totiž podílí ubývající estrogen. V každém z těchto období nám pomůže cvičení s venušinými kuličkami. Ještě lépe, když tyto činky na posilování svalů pánevního dna začneme používat preventivně. Jsou prevencí i pomocníkem v boji proti inkontinenci, ale stále platí i fakt, že se se silnými svaly pánevního dna můžeme předvést i jako dobrá sexuální partnerka. A postačí nám jako pomůcka venušina kulička.

Intimní nákupy diskrétně v sexshopu Sexio.cz

Sexshop Sexio.cz je nejdiskrétnější eshop v ČR. Nejenže vám zásilku nepošle označenou tak, že by se červenala i pošťačka. Cílit však na vás po návštěvě eshopu nebude ani online reklamu na sexuální pomůcky. Děti by se pak při výuce na počítači mohly hodně divit. Takže tohoto se u Sexio.cz bát nemusíte. Současně zde najdete skvělý výběr sexuálních pomůcek, včetně venušiných kuliček.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 26. 1. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.