Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana Nowak
Jana Nowak
Vloženo 12. 2. 2018
Líbí se mi

Problémy se zdravím mě přivedly až k vyhlášenému lékaři v USA. Diagnóza zněla: "Cirkulace vaší lymfy se zcela zastavila"

Jana Nowak
Jana Nowak
Vloženo 12. 2. 2018
Líbí se mi
Problémy se zdravím mě přivedly až k vyhlášenému lékaři v USA. Diagnóza zněla: "Cirkulace vaší lymfy se zcela zastavila"

Problémy se zdravím mě přivedly až k vyhlášenému lékaři v USA. Diagnóza zněla: "Cirkulace vaší lymfy se zcela zastavila"

Díky velmi specifickému zdravotnímu problému jsem byla nucena oslovit snad vše, co bylo ve sféře zdraví vůbec k dispozici. Od běžných i velmi specializovaných lékařů, přes čínskou a jinou východní medicínu, až k léčitelům. Vyzkoušela jsem množství různých podpůrných výživových doplňků. A mé hledání bylo opravdu jako hledání jehly v kupce sena. Celé ještě umocněno tím, že šlo o zdraví.

Protože žádný problém není malý a každý druh problému má vždy svou hodnotu pro toho, kdo se ho snaží vyřešit. Ale upřímně, bez ohledu jaké problémy jsem dříve řešila, ve chvíli, kdy začalo jít o zdraví, jsem pochopila, proč každé narozeninové přání začíná slovy: “Hodně zdraví”.  Každým dnem, co jsem odpověď a efektivní pomoc nenacházela, jsem vnímala zhoršení a méně naděje na uzdravení.

Ale možná to bylo mé nekompromisní odhodlání, že řešení najdu. Nebo to byla skutečnost, že již od malička jsem tak trochu dítě štěstěny, a že i v těch nejtěžších chvílích mi život nakonec podal pomocnou ruku. Ale ať to bylo jakkoli, štěstěna přišla. A byla v podobě známého, který mi řekl: „Zkus doktora Kwanga”.

Vůbec jsem netušila, kdo to je nebo kde ho hledat. Ale cítila jsem, že bych se o to pokusit měla. Po pravdě, jinou možnost jsem už stejně neměla. A tak jsem se pustila do hledání. Jak to bývá, kdo hledá, najde. A dr. Kwanga jsem našla, i když, až ve Spojených státech. Oslovila jsem ho se svým problémem a on mě požádal o vzorek mých vlasů.

Vlasy podrobil velmi specifické a přesné analýze a problém našel. Domluvil si se mnou skype rozhovor a jeho diagnóza byla jednoduchá: „Cirkulace vaší lymfy se zcela zastavila”.

Dívala jsem se přes monitor do jeho pevných očí a s podiveným úsměvem jsem se zeptala: „A co to znamená?”  Jeho výraz, i přestože byl velmi profesionální a klidný, byl pro mě otázkou. Až do doby, než jsem se sama vzdělala v tom, jak mé vlastní tělo vlastně funguje a co to vlastně znamená, když se lymfa zpomalí nebo dokonce zastaví. Téměř po roce jsem jeho výraz ale zpětně pochopila a zcela s ním souhlasila.   

Dr. Kwang je lékař americko-mongolského původu žijící ve Spojených státech. Od mala měl silnou touhu pomoci lidem od jejich fyzických bolestí a nemocí. A tímto směrem šel i ve svém vzdělání. Vystudoval západní medicínu a stal se profesionálním lékařem. Ve své praxi ale viděl, že zdaleka není schopen pomoci tak, jak by si přál. Začal tedy studovat i východní medicíny, například čínskou, původní mongolskou a jiné. A Později medicíně sám přispěl vlastními výzkumy, které vedly k zajímavým objevům v oblasti lymfatického a imunitního systému.

V době, kdy jsem doktora oslovila, jsem ještě netušila, jak velký boj, a hlavně proměna mě vlastně čekají. Proměna, která neotočila jen můj fyzický stav a životní styl o celých 180°, ale která byla i mou duševní transformací.

Během této cesty jsem si vybojovala své zdraví zpět. A také jsem dostala možnost zorientovat se v tom, jak mé tělo skutečně funguje, proč vlastně onemocnělo a co dělat abych si své znovunabyté zdraví udržela dál.

To, že jsem tyto skutečnosti začala sama chápat, byl velmi důležitý faktor v mém uzdravení. Věci, jako jsou lymfatický systém, lymfa, detoxikace, imunitní systém, klíčové výživové látky a mnoho dalších, slýcháme nepřetržitě. Ale kdo je skutečně zná? Co skutečně znamenají?

Já jsem na ně odpovědi našla. A bude mi potěšením se o ně podělit.

Sérií článků se vám tato témata postupně pokusím objasnit lidským a srozumitelným způsobem tak, aby byly pochopitelné řidiči náklaďáku nebo 15tileté dceři. Mým cílem je pomoci vám lépe porozumět vašemu tělu, a i kdyby tyto informace pomohly snad jedné z vás, tak mi to za to stálo.

První téma, o kterém napíšu, bude lymfa a lymfatický systém. Protože to je váš základ. Základ vašeho zdraví. Objasním, co to vlastně je, jak fungují, proč jsou tak důležité, jak to, že se lymfa zpomaluje i co skutečně správně udělat, aby se mohla znovu rozběhnout a posilnit. Doufám, že pro vás články budou přínosem. Na shledanou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Eva Schwarzová 1. 3. 2018

Děkuji za článek,velice mne zaujal,řeším podobný problém

Odpovědět
Jana Nowak
Jana Nowak 4. 3. 2018

Dobry den, jsem rada jestli se vam clanek libil. Pisete, ze resite podbony problem, mohu se zeptat, co konkretne?

TerezaZlin
TerezaZlin 14. 2. 2018

Děkuji za článek a těším se na další.

Odpovědět
Jana Nowak
Jana Nowak 4. 3. 2018

Dalsi je uz na svete, doufam, ze se k vam dostal

Tvořilka97
Tvořilka97 14. 2. 2018

Už se moc těším na další články Jestli budou jako tento, tak to bude skvělý zážitek

Odpovědět
Jana Nowak
Jana Nowak 4. 3. 2018

Vysel mi druhy, zajimal by me vas nazor, jestli je kvalitou srovnatelny .

hudlenka
hudlenka 14. 2. 2018

zajímavé, budu se těšit na další příspěvky

Odpovědět
Jana Nowak
Jana Nowak 14. 2. 2018

jsem rada, ze se vam clanek libil. urcite pripravuji dalsi, k tematice velmi vecne.

avatar
Jarda Večeřa 13. 2. 2018

P.S. Diagnostiku tohoto problému z vlasů raději ani komentovat nebudu...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 305
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.