Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 2. 2018
Líbí se mi

Detox po zimě si zaslouží vaše celé tělo. Nechte svou pleť nadechnout!

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 2. 2018
Líbí se mi
Detox po zimě si zaslouží vaše celé tělo. Nechte svou pleť nadechnout!

Detox po zimě si zaslouží vaše celé tělo. Nechte svou pleť nadechnout!

Také už to cítíte? Zima je na odchodu a jaro se hlásí o své slovo. První hřejivé sluníčko, světlá rána a delší večery… příroda se probouzí ze zimního spánku a naše tělo také. Není  proto od věci, zamyslet se nad očistnou kúrou po dlouhých zimních měsících, tělu detox určitě prospěje a probudí všechny jeho smysly. Není to ale jen o stravě, detox si zaslouží i vaše pleť. 

Dejte stop toxinům

Naše pleť je každý den vystavena množství negativních vnějších faktorů. Nejen stres, každodenní koloběh a nedostatek času na sebe sama se podepisují na stavu naší pleti. Té se při dennodenním pobytu ve znečištěném městském prostředí prostě často špatně dýchá. Hromadí se v ní toxiny, zhoršuje se její okysličování a schopnost přirozené regenerace. Stačí se po odlíčení podívat na použitý vatový tampon a není pochyb o tom, kolik nečistot se stihlo na povrchu kůže za den nashromáždit. To nejjednodušší, co můžete pro svoji pleť udělat, je nezanedbávat důkladné odlíčení. A to ideálně přípravkem s detoxikačními účinky.

 

Hodiny a dny strávené ve znečištěném ovzduší a zimním smogu se ale projevují i méně viditelným způsobem, než jsou šmouhy na vatovém tamponku. Škodlivé látky pronikají kůží a urychlují v buňkách oxidační procesy, které mají vliv na stárnutí naší pleti a tvorbu vrásek. Všechno, co potřebujete, je podpořit regeneraci hloubkové struktury kůže a její přirozenou ochranu před vnějšími faktory urychlujícími stárnutí.

Očista na prvním místě

Připomeňme si, že pouze účinně regenerovaná pleť se může postupně zbavovat toxinů, vyhlazovat, projasňovat a působit mladším dojmem. O svojí pokožku se proto zodpovědně starejte - každé ráno po probuzení a každý večer před spaním. Ráno je potřeba pleť připravit na dlouhý den, který pro pleť představuje spoustu nástrah v podobě líčidel, smogu, stresu a dalších škodlivin a večer je naopak potřeba vše očistit, pleti ulevit a dopřát ji regeneraci. 

Zelený ochranný štít

Aphloia je strom pocházející z Madagaskaru, který má výjimečnou schopnost adaptovat se a přežít i ve velmi náročných podmínkách. V jeho listech se navíc vyskytuje ve vysoké koncentraci molekula, která jej chrání před agresivními vlivy vnějšího prostředí.

Řada Elixir Jeunesse tvoří z více než 93% složky přírodního původu a produkty obsahují koncentrovaný výtažek ze zmíněné aphloie. Tento výtažek je navíc získáván 100% přírodní extrakcí, s ohledem na životní prostředí, i životní a pracovní podmínky žen na Madagaskaru, které sbírají lístky této rostliny.  

Kromě detoxu v podobě nápojů a povánoční diety, anti-stresového cvičení nebo relaxu v přírodě, naordinujte pleti rostlinný kosmetický detox.

Už po prvním použití bude vaše pleť jasnější, svěží a vrásky budou postupně vyhlazovány.* Ráno vaši pleť krásně probudí Denní omlazující péče a po dlouhém dni zbavte pleť škodlivých látek a make-upu při odličování Detoxikačním micelárním gelem, obojí z řady Elixir Jeunesse od Yves Rocher.

* Klinický test uskutečněný na 20 ženách prokázal po používání těchto produktů redukci vrásek u 90 % dobrovolnic.  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 28. 9. 2021

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 29. 1. 2021

já používám chlorellu,spirullinu a zelený ječmen

Odpovědět
Clairest
Clairest 3. 3. 2018

Na jarní detox se určitě chystám

Odpovědět
many
many 3. 3. 2018

Odpovědět
Johanka z Arku
Johanka z Arku 27. 2. 2018

Kosmetiku YR používala moje mamka již před 15 lety. Tehdy to byla luxusní záležitost a já milovala jít s ní do krasného obchodu a moct si vyzkoušet produkty. Dnes je tato kosmetika dostupná relativně pro každého a to je moc dobře, svou kvalitu si totiž drží vysoko

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.