Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 11. 2020
Líbí se mi

Dámské sportovní legíny Utopy vědí, co naše postava potřebuje

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 11. 2020
Líbí se mi
Dámské sportovní legíny Utopy vědí, co naše postava potřebuje

Dámské sportovní legíny Utopy vědí, co naše postava potřebuje

Anatomie legín Utopy je přesně šitá na naše dámské postavy. Nebojím se říct, že i trochu Slovanské. Nesnaží se nás přesvědčit, že nepohodlný nízký pás deformující postavu je pohodlný či dokonce dobře vypadá. Nabízí proto vysoký pas, perfektní neprůhledný materiál a úžasné pohodlí.

Utopy jsou legíny, které budete milovat

Dámské legíny Utopy vám nabídnou to, co jste už dlouho marně hledaly v různých jiných produktech. Anatomie těchto legín odpovídá tomu, po čem jako ženy toužíme. Chceme se cítit pohodlně, ale současně být svůdnými. Skvělý střih nikde netahá a dokonale přilne k tělu. Extra kvalitní látka se nevytahá, drží na těle jako druhá kůže. Pas končí na pupíku, což je velice slušivé a legíny díky tomu skvěle tvarují postavu a nikde ji nedeformují. Ani při pohybu vám z legín nevybíhají zatím sportem nevycvičené partie.

Vadí vám legíny, pod kterými každý pozná, jaké máte na sobě spodní prádlo? Sportovní legíny Utopy neprosvítají. Vyrábí se z nylonu ve směsi s až 18 % elastanu. Tento funkční materiál je odolný a perfektní pro sport.

K čemu se tyto skvělé dámské legíny hodí? Jsou to prima legíny na jógu, směle si v nich jděte zaběhat, ale kdo je má, je nesvléká mnohdy ani v posilovně či na kole, pokud zrovna nepotřebuje kalhoty se sedací vycpávkou.

Legíny Utopy jsou pravé české legíny

Navrhli je čeští designéři a v České republice se rovněž šijí, a to v nadprůměrně vysoké kvalitě. Filosofií značky totiž rozhodně není móda na pár použití, ale slow fashion, tedy móda, která vydrží a šetří tak přírodu i naši peněženku. Tomu odpovídá i extra kvalitní potisk legín. Vzory se tisknou sublimací a neseperou se. Navíc se všechny modely vyrábí v limitovaných edicích, takže si je můžete dokupovat jako osobní fashion sbírku a oblékat si je pak podle aktuální nálady. U jedněch totiž zůstanete jen stěží. Dělají nás krásnými a motivují nás k pohybu.

A jak na jejich údržbu?

Perte je na třicítce a raději nesušte v sušičce. Schnou i bez ní extrémně rychle. Samozřejmě je nežehlete, k čemu taky? A vyhněte se i chemickému čištění.

FOTO: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 22. 11. 2020

Mám také různé legíny.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 11. 2020

mám je zrovna na sobě a provádím mezi psaním ranní uvolňovací cviky

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 11. 2020

Kvalitní legíny by měla mít každá z nás, i když právě není sportovkyně.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 251
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.