Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 4. 2021
Líbí se mi

Trápí vás neklid a nespavost? Co s tím?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 4. 2021
Líbí se mi
Trápí vás neklid a nespavost? Co s tím?

Trápí vás neklid a nespavost? Co s tím?

Mnoho z nás již od ledna zažívá určitý neklid, někdy nespavost a připadá si, že jsou lidé kolem nich nějak více nervózní či podráždění.

Duchovní učitelé a lidé s rozšířeným mimosmyslovým vnímáním upozorňují, že je doba nyní opravdu náročná! Že si každý sám za sebe vybíráme a rozhodujeme se, JAKÝ ŽIVOT CHCEME ŽÍT a jakou realitu chceme tvořit.

Jestli se dál chceme dřít, zažívat dramata, chovat se tak, jak si myslíme, že se po nás chce a být vnitřně napjatí, smutní a nenaplnění. NEBO Jestli chceme většinu času dělat to, co nás baví, s lidmi, se kterými nás to baví a zažívat smysl a radost z bytí.

Tyhle dva naprosto odlišné životní směry se krásně ukázaly nedávno v prezidentských volbách. Někdo radši volí jistotu, staré pořádky, neúctu a hrubost. Zatímco další chtějí změnu, nový pohled a respekt. 

Proč a co s tím?

Staré pořádky končí, proto se konzervativní mocenské skupiny a systémy – víry, politiky, byznysu – snaží ze všech sil udržet na svých pozicích a mít ve svých řadách co nejvíce svých „oveček“. Jak jinak by mohly žít, kdyby je nikdo nedotoval svojí energií v podobě práce, peněz, emocí a pozornosti?

Proto se mnohem intenzivněji snaží ovlivňovat lidské myšlení, ať už skrze média nebo jinými způsoby. Kdo jste viděli Harryho Pottera, tak nyní to vypadá, jako kdyby do našeho světa pronikalo stále více mozkomorů, kteří „vysávají“ lidem radost, přinášejí strach, úzkost a negativní myšlenky.

Co tedy můžeme udělat pro větší pohodu? 

  • Věnovat co nejvíce své pozornosti a energie tomu, co nám dělá dobře. Ať už je to dobré jídlo, pěkný film, tanec nebo procházka přírodě. I v myšlenkách si dávat pozor na to, co se nám honí hlavou.

  • Uvědomit si, že to, na co myslíme, nemusí být vůbec naše. Netrápit se tím, že se mi negativní myšlenky nebo emoce vracejí.

  • Být k sobě vlídní.

  • Užívat si každého okamžiku dne a děkovat všemu, co nás podporuje. Poděkovat i za vzduch, který dýcháme!

  • Jestliže trpíte nespavostí, lehněte se na postel, vypněte světla a předstírejte, že spíte. Uvolněte své tělo, nehýbejte se, sevřete ruce jemně do pěstí s palcem zakrytým prsty v dlani. Předstíráním spánku a celkovým zklidněním tělu umožníte odpočinek – tělo „neví“, že ve skutečnosti nespíte.

  • Vytvořte si svoje „šťastné místo“, představu, do které se můžete kdykoliv uchýlit. Jde o denní snění, při kterém si sami sebe představujte na svém oblíbeném místě. Můžete sedět na vrcholku hory a sledovat západ nebo východ Slunce, můžete se vyhřívat na teplé mořské pláži, můžete se procházet po lese. Když se vaše mysl bude vracet k negativním myšlenkám, přesměrujte ji a jděte na své šťastné místo.

  • Během dne věnujte svůj čas novým nápadům a plánům, které byste rádi zrealizovali. 

  • A buďte s lidmi, které milujete!

Pomoci vám také mohou Bachovy esence, které dovedou účinně ovlivňovat naši psychiku a emoce. Uvolnit stres, strach, nejistotu či smutek, který často přichází bez zjevné příčiny. Je fajn mít po ruce Krizovou směs (Rescue Remedy), která vás podpoří při jakémkoliv napětí a pomůže i při nespavosti.

Přeji nám všem krásné dny, krásný klidný spánek a krásný nový život, který si den za dnem a minutu za minutou sami tvoříme!

Pro ŽENY s.r.o. Mgr. Monika Tomíčková 

Bachova květová terapie

www.flowerpowerterapie.cz

www.jsicarodejka.cz

www.zlatykvet.cz

tel: 774 112 144

PS: Pokud potřebujete podpořit své sebevědomí, zvednout náladu, nic neřešit a udělat si den bez starostí, co vás nabije energií, srdečně vás zveme již příští sobotu do Brna či Plzně na Den, kdy se budu mít ráda.  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
potkanek
potkanek 10. 9. 2021

se spaním mám problém, brzy se probudím a už neusnu

Odpovědět
sipeji
sipeji 22. 4. 2021

Já trpím opačným problémem, spala bych neustále a cítím se moc unavená.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 4. 2021

tak to máme stejné, ale ne, že já bych usnula, když ležím, nejvíce se mi chce spát u PC

Kahomar
Kahomar 21. 4. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.