Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 1. 2021
Líbí se mi

Chraňte se před nemocemi silou přírody

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 1. 2021
Líbí se mi
Chraňte se před nemocemi silou přírody

Chraňte se před nemocemi silou přírody

Už více než rok nám život řídí pandemie. Už rok přemýšlíme o prevenci, studujeme etikety dezinfekcí, sbíráme fakta o imunitě, a protože jakákoliv nemoc dnes vzbuzuje obavy, chceme se vyhnout i rýmě či nachlazení. Skvěle nám v tom mohou pomoct léčivé rostliny a jejich výtažky. Tedy léčba, v níž věřily celé generace a na kterou často zapomínáme. Příroda má přitom sílu – zvlášť když si dopřejete správný účinný „koktejl“, jaký představují také nosní a ústní sprej VIROSTOP. Čistě přírodní produkty, které mají podle klinických studií reálnou schopnost chránit před chřipkou nebo virózou, ale dokonce vám mohou pomoci v prevenci proti novému typu koronaviru SARS-CoV-2.

VIROSTOP se zrodil v laboratořích Fytofontána Kft. už v roce 2011, pod rukama Dr. Istvána Jankovicse, předního maďarského virologa a klinického mikrobiologa ze Semmelweisovy univerzity v Budapešti. Už tehdy se totiž v rámci tzv. In-Vitro klinické studie potvrdila unikátní schopnost VIROSTOPu poradit si s prevencí chřipky i urychlením její léčby. A to právě díky správně zvolené kombinaci přírodních složek a také faktu, že VIROSTOP používáte ve formě spreje aplikovaného na nejzranitelnější sliznice v ústech a nosu. 

Od nachlazení po „covid“

Když se pak svět začal prát se SARS CoV-2, odstartovaly v maďarských laboratořích nové studie. A jejich nejnovější výsledky přináší dobré zprávy: In-Vitro studie prokázala účinnost VIROSTOPU také v tomto případě. Máme se vší pravděpodobností k dispozici skvělou formu prevence: ústní a nosní sprej VIROSTOP, který těží ze síly „prachobyčejných“ rostlinek a jejich preventivního i léčebného působení. Jaké to jsou?

5 zázraků přírody

Šalvěj lékařská má silné antibakteriální a antiseptické účinky, což z ní dělá oblíbenou dezinfekci především při problémech dutiny ústní. Pomáhá také při zánětech a bolestech krku spojených s chřipkou, angínou, nebo nachlazením. Doporučuje se používat již při prvních příznacích onemocnění.

Třapatka nachová neboli echinacea skrývá největší sílu v kořenech. Funguje jako přírodní antibiotikum a antivirotikum, ničí bakterie a umí posílit obranyschopnosti buněk, tedy zkrátit dobu léčení. Pomáhá srážet horečky a také chrání sliznice.

Barbadoská třešeň stojí za poznání díky extrémnímu obsahu vitamínu C. Jeden její plod ho obsahuje dokonce 30x více než pomeranč! Příznivě působí na imunitní systém, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, chrání sliznice a pomáhá tělu bojovat s infekcemi a viry. Říká se jí také tropická třešeň nebo acerola a patří k velkým vzácnostem. U nás ji seženete především ve formě doplňku stravy. 

Citrusové bioflavonoidy trochu krkolomný název, který ale rozhodně stojí za zapamatování. Jedná se o látky, které najdeme téměř ve všech rostlinných buňkách. Jejich největší koncentrace je (ano, uhodli jste správně) v citrusovém ovoci. Při pravidelném užívání pomáhají bioflavonoidy proti mnoha nemocem, a to jak v léčbě, tak v prevenci. Jsou skvělým pomocníkem v boji proti virům a zánětlivým onemocněním.  

Cist krétský je tím „nejlepším na konec“. Vyniká nejen svými antivirotickými vlastnostmi, je také významným antioxidantem, urychluje hojení a znatelně posiluje imunitní systém. Některé druhy cistů se používaly v lidovém léčitelství už v období starověku a své místo mají také v moderní medicíně i kosmetice.

Dobré zprávy pro celou rodinu

Právě kombinace výše popsaných rostlin a přírodních složek, kterou obsahuje roztok VIROSTOP, byla nedávno testována během In-Vitro studie na účinnost proti SARS CoV-2 a vyšla z ní skvěle. Výsledky potvrdily, že vytváří ochranný film na sliznici a tím brání průniku bakterií a virů do organizmu, zabraňuje jejich růstu a zároveň pomáhá snižovat závažnost onemocnění.

VIROSTOP je dostupný ve formě ústního a nosního spreje v kamenných i online lékárnách. A může jej používat celá rodina. Ústní sprej je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, nosní sprej pak všichni starší 6 let.   

Více informací najdete na: cz.virostop.info

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 2. 2. 2021

Síla přírody je nejmocnější.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 1. 2021

přírodní medikamenty jsou nejlepší

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 27. 1. 2021

dobré info

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.