Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 10. 5. 2021
Líbí se mi

Cítíte se někdy na osmdesát a jindy na osmnáct? Jaký je váš biologický věk?

Michaella
Michaella
Vloženo 10. 5. 2021
Líbí se mi
Cítíte se někdy na osmdesát a jindy na osmnáct? Jaký je váš biologický věk?

Cítíte se někdy na osmdesát a jindy na osmnáct? Jaký je váš biologický věk?

Cítíte se někdy na osmdesát a jindy na osmnáct let? Víte, že lidská buňka je schopná se při správných podmínkách dožít 120 let? Zajímá vás, jak jste doopravdy stará? Existuje program aktivní dlouhověkosti, který můžete ovlivnit.

"Když jsem před více než 20 lety nastoupila jako lékařka do lázní, byla jsem ve svých 38 letech stárnoucí paní za hranicí rozvoje svých sil. Pracovali jsme s českými i zahraničními klienty. Po čase jsem si všimla pozoruhodného rozdílu. Padesátiletá česká žena vypadala na šedesát a německá dáma na čtyřicet. Bylo to neuvěřitelné. Začala jsem zkoumat, čím to je. Následovaly rozhovory, účasti na mezinárodních seminářích, další odborné vzdělávání a v neposlední řadě lékařská praxe v Bavorsku. A tak se zrodil náš program anti-agingu." popisuje příběh svého programu dlouhověkosti MUDr. Jana Nováková.

Program Ave-Vita-Mea, česky "Buď zdráv, můj živote" se věnuje stárnutí na buněčné a metabolické úrovni

Z médií neustále slyšíme, jak máme pečovat o pleť, cvičit a jíst zdravě. Ale kde je péče o látkovou výměnu buněk, vnitřní prostředí, imunitní systém, hormonální nastavení, trénink energetického zdroje? Také se nikdo nezabývá tím, jaká je naše individuální odolnost proti stresu. Dnes už se ví mnohem víc informací, než kdysi.

"Prvním svým pacientem jsem byla já sama. Moje biologické stáří v té době bylo něco kolem padesáti až šedesáti let. A bylo úplně jedno, že je mi čtyřicet. A abych nepropadla iluzi, vznikla skupinka Ave Vita Mea: Buď zdráv můj živote. Přidali se ke mně klienti a klientky, kteří do lázní jezdili pravidelně každoročně. Tak jsme mohli porovnávat nejen své postřehy, ale také zdravotní výsledky. Speciálním programem jsme otestovali, co nám funguje dobře a naopak, kde je riziko. Určili jsme funkce senzorické, paměťové, plicní, srdeční, svalové, kloubní. Později také laboratorním rozborem i hormonální, metabolické a imunitní. Tam, kde se vyskytla zdravotní rizika, následovala léčba," vypráví o svých osobních zkušenostech doktorka Nováková.

Jak to vůbec funguje?

Tělo dostává přírodní doplňky obnovující již sníženou nebo vyhaslou metabolickou a energetickou funkci. Tím se její aktivita znovu obnoví a posune funkce zpět do mladších let. Další přírodní produkty snižují oxidační toxické působení volných radikálů, které jsou hlavní příčinou stárnutí a nemocí. 

"I když mám vrásky a začínám šedivět, tak dobře slyším a na dálku dobře vidím. Zuby mám zdravé a nezadýchávám se. Paměť  funguje a umožňuje mi se učit nové věci. Laboratorní výsledky jsou tak dobré. Nedávno jsem navštívila v nemocnici stejně starou kolegyni, která prodělala srdeční infarkt. Viděla jsem její botulotoxinem vylepšenou tvář napojenou na přístroje. Ležela tam jako vosková figurka bez života. V té chvíli jsem své cestě Ave-Vita-Mea začala definitivně věřit," uzavírá povídání paní doktorka.

  • Program poradny určí, jak jste skutečně staré. 
  • Otestováním všech zásadních funkcí vašeho organismu se zjistí, co máte mladé a co starší, než byste měly mít. 
  • Graf, který dostanete, vás povede cestou další péče o vaše zdraví. 
  • Budete vědět, kde můžete být bez starostí. Naopak se naplno zaměříte na vaše slabá místa. 
  • Obdržíte individuální plán léčby a prevence rizikových oblastí. Také máte další možnost kontrol a sledování vašeho zdraví.

Program  aktivní dlouhověkosti Ave Vita Mea pomáhá lidem zůstat plně aktivní a vitální během celého života. Což je velmi přínosné. Kdo by nechtěl žít bez omezení a naplno, že? 

(Zdroj informací: www.lekarskaporadna.comFBhttps://www.facebook.com/zdraviprozivot/ texty: MUDr. Jana Nováková / zdroj obrázků: Shutterstock)

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 13. 5. 2021

já už ne, ustrnula jsem na 40.letech a s těmi se již skoro 20 let protloukám životem

Odpovědět
Michaella
Michaella 13. 5. 2021

Já na třiceti

sipeji
sipeji 11. 5. 2021

Velmi zajímavé.

Odpovědět
Michaella
Michaella 11. 5. 2021

Kahomar
Kahomar 10. 5. 2021

tak nějak to někdy mám

Odpovědět
Michaella
Michaella 11. 5. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.