Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CathB
CathB
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi

Z modelky a zpěvačky první dámou Francie. Dnes slaví narozeniny Carla Bruniová-Sarkozyová

CathB
CathB
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi
Z modelky a zpěvačky první dámou Francie. Dnes slaví narozeniny Carla Bruniová-Sarkozyová

Z modelky a zpěvačky první dámou Francie. Dnes slaví narozeniny Carla Bruniová-Sarkozyová

Málokdo by čekal, že se ze světově proslulé modelky může jednoho dne stát první dáma Francie. Jedné ženě se to však povedlo. Tou je modelka a zpěvačka Carla Bruniová-Sarkozyová, která si svým stylem a šarmem podmanila celý svět.  

Carla, celým jménem Carla Gilberta Bruni Tedeschi se narodila 23. prosince 1967 v italském Turíně. Už její rodiče předznamenali její budoucí lásku k hudbě. Ačkoliv byl otec vlastníkem továrny na pneumatiky, byl také vášnivým milovníkem operyCarlina matka byla herečka s talentem pro hru na klavír. 

Dětství v Evropě 

Ačkoliv je Carla původem Italka, od roku 1973 žila v rodiči ve Francii. Poté, co zde vystudovala základní školu přešla na střední školu do sousedního Švýcarska. Nakonec své studijní období zakončila na pařížské Sorbonně.  


Už v době dospívání z Carli rostla velmi přitažlivá žena. Brzy si jí začaly všímat modelingové agentury, které jí nabídly lukrativní práci. Po zralé úvaze se Carla nakonec rozhodla univerzitu opustit a plně se věnovat modelingu. 

Kariéra modelky 

Není pochyb o tom, že rozhodnutí Carli stát se modelkou bylo správné. Už v začátcích kariéry měla na kontě řadu reklam a přehlídek pro celosvětově proslulé značky. Mezi nimi byl například Guess, Dior, Givenchy, Karl Lagerfeld, Chanel, Versace nebo Yves Saint-Laurent. 

Byla jako modelka tak úspěšná, že byla více než dvěstěkrát na přebalu světoznámých, ale i méně známých časopisů. 

Láska k hudbě 

V 90. letech se po práci v modelingu zaměřila na svoji kariéru hudebnice. Ráda hrála na kytaru a rozhodla se, že by se ještě ráda zdokonalila ve zpěvu. Jakmile se rozhodla, začala navštěvovat soukromé lekce.  

Napsala několik populárních písní a v roce 2003 do světa vypustila album s názvem Quelqu’un M’a Dit, které se stalo naprostým hitem.  

V roce 2007 pak Carla vydala ještě album No Promises, které ale nebylo tak populární, jako album předchozí.  

První dáma Francie 

Krátce po vydání druhého alba se náhodou setkala s nově zvoleným prezidentem Nicolasem Sarkozym. Toho si nakonec v roce 2008, i přes své mírně kontroverzní názory na manželský život, vzala za muže. 

I přesto, že se stala první dámou Francie, neopustila zcela svoji kariéru a dále se věnovala hudbě. Manžela však často doprovázela na nejrůznějších setkáních a návštěvách. Při těchto příležitostech si nešlo nevšimnout Carlina vybraného vkusu, který je do dnešních dní považován za ikonický. 

V roce 2011 přivedla na svět dceru Giulii. 

Carla Bruniová-Sarkozyová je opravdu výjimečná žena, která pomohla vylepšit obraz Francie 21. století. 

Zdroj obrázků: Pinterest.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Rosemary Michael 8. 1. 2019

I am Serena Morgan From the United States. I was disgnosed of Breast cancer in 2012, and i have not been having things easy because of the severe pain.Hence, I was operated in Texas September 2012 and i thought all will be well afterwards. The pain still persisted, even when i was told by my doctor that the operation was successful. I was placed on several drugs and ran several test. Then, my doctor told me that he has something to tell me. He came down to my place and told me about the Tetrahydrocannabinol(THC) remedy for treatment of cancer and other related diseases. I was shocked at first ,because the source of this remedy is from cannabis leaves. But i was not bothered, because anything that will restore me was m most priority. So i agreed to use this remedy. But he further gave me details of who i will contact for this, and that happens to be Dr. Ahmed Mustafa who resides in Dubia. After making contact with Dr. Ahmed mustafa, he sent me his products with the instructions on how to use it. I spent 3-4 months using it and from the 2nd month of usage i was already feeling better, but i was told to continue using it until i finish the required quantity assigned for the treatment. Now am feeling better and i move fast and smartly, the pain is gone, all thanks to Dr. Ahmed and above all to God Almighty for using Dr Ahmed. Contact Dr. Ahmed Mustafa on cureforcancerinitiative@gmail.com, and turn your situation around.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 3. 1. 2019

Krásná žena.

Odpovědět
Jana7
Jana7 1. 1. 2019

nikdy neříkej nikdy

Odpovědět
lemur
lemur 25. 12. 2018

Zajímavý článek.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 12. 2018

příjemná a sympatická žena, díky za čkánek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 226
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.