Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 31. 10. 2020
Líbí se mi

Topmodelka Karlie Kloss očekává své první dítě

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 31. 10. 2020
Líbí se mi
Topmodelka Karlie Kloss očekává své první dítě

Topmodelka Karlie Kloss očekává své první dítě

Slavná topmodelka je těhotná! Se svým manželem Joshuou Kushnerem, kterého si kráska vzala v říjnu 2018 při nádherném soukromém obřadu, se na miminko těší v roce 2021. Informaci přinesl magazín People.

Karlie a Joshua se vzali při intimním obřadu v severní části státu New York před osmdesáti hosty. Nevěsta měla na sobě nádherné šaty z dílny francouzského módního domu Dior. Šaty z jemné krajky a výstřihem do širokého véčka doplnila pouze jemnými náušnicemi a hladce sčesanými vlasy se závojem. Sňatek přišel jen pár měsíců poté, co na sociálních sítích oznámili své zasnoubení. 

Miluji tě více než slova mohou vyjádřit,“ napsala tehdy Karlie na svůj Instagram „Jsi můj nejlepší přítel a spřízněná duše. Nemůžu se dočkat, až spolu budeme navždy. Ano, miliónkrát znovu.

Americká modelka a podnikatelka se profesionálnímu modelingu věnuje již od svých třinácti let a mezi světovou špičku se prosadila jako andílek na módních přehlídkách Victoria’s Secret. Její 185 cm vysoká postava a perfektní proporce ji k modelingové kariéře doslova předurčily. První přehlídku, které se zúčastnila byla pro amerického módního návrháře Calvina Kleina. Ještě toho samého roku se objevila na své první titulní stránce s titulkem „Almost Famous“ (Téměř slavná). Tehdy jí bylo šestnáct let a dnes má na kontě přes stovku odchozených přehlídek pro nejznámější světové návrháře. Mimo to je také úspěšnou podnikatelkou, youtuberkou a influencerkou.

Karlie sňatkem konvertovala k judaismu a až teprve tehdy ji Kushnerova rodina přijala. Do té doby jeho rodina vztah vůbec neschvalovala, protože jim vadilo, že Karlie není židovské víry a navíc je modelkou, která často předvádí spodní prádlo. 

Foto: Shutterstock, archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 1. 11. 2020

Nádherná budoucí maminka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 253
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.