Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 21. 9. 2021
Líbí se mi

Módní ikona Iris Apfel oslavila 100 let a jako dárek dostala spolupráci se značkou H&M

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 21. 9. 2021
Líbí se mi
Módní ikona Iris Apfel oslavila 100 let a jako dárek dostala spolupráci se značkou H&M

Módní ikona Iris Apfel oslavila 100 let a jako dárek dostala spolupráci se značkou H&M

H&M s potěšením oznamuje globální spolupráci s oblíbenou a inspirativní módní ikonou - Iris Apfel. Tato módní múza je už po celá desetiletí inspirací pro módní nadšence po celém světě. Ta Značka pro příležitost Iris stých narozenin zorganizovala velkolepou oslavu, která se bude konat ve čtvrtek večer během New York Fashion Weeku 2021. Kolekce Iris Apfel x H&M vzdává poctu jejímu jedinečnému stylu a bude k dispozici ve vybraných obchodech H&M a online začátkem roku 2022.

Iris je podnikatelka, dekoratérka interiérů, módní návrhářka a ikona stylu, známá svým výjimečným stylem, divokou individualitou a odvážnými módními kreacemi. Iris zastává názor, že styl a inspirace můžou pocházet odkudkoli a od kohokoli, bez ohledu na cenu.

Značku H&M ke spolupráci inspiroval Iris výstřední styl a silný vliv na módní komunitu. Po dobu 100 let Iris inspirovala lidi k vytváření, oslavování a přijímání jejich vlastního osobního stylu a i nadále je průkopníkem v módním průmyslu. Její barevné kombinace a odvážné doplňky jsou fascinující po celá desetiletí – ztělesňuje to, co znamená být skutečnou ikonou odvážného vkusu.

Kolekce Iris Apfel x H&M, inspirovaná poutavým stylem Iris a jejím jedinečným vkusem, nabídne širokou škálu produktů. Najdete zde nejenom oblečení, ale také originální doplňky. Všechny kousky budou odrážet odvážný smysl Iris pro styl a nezávislost.

Mezi klíčové kousky kolekce patří barevné sety, květinové obleky, víceřadé volánové šaty a zářivě potištěné šaty velmi zajímavých střihů. Ty můžete doladit řadou originálních a stylových šperků a doplňků. Kolekce má všechny prvky typického looku Iris – opulentnost a vrstvení kousků či originální potisky ze světa rostlin, zvířat a pokladů z jiného světa.

Všechny materiály použité v této kolekci jsou recyklovány nebo získávány udržitelnějším způsobem a každý kousek oblečení či doplněk byly vyrobeny s ohledem na cirkularitu.

“Myslím, že značka H&M je báječná a je naprostým průkopníkem ve svém oboru - což miluji! Já taky dělám high fashion za dostupné ceny, což H&M zvládá naprosto famózně!” Iris Apfel. 

“Iris ztělesňuje osobitý a jedinečný styl - styl, který je jak nádherně okázalý a eklektický, a zároveň zcela nestárnoucí. Ukazuje, o čem móda vskutku je – je to způsob, jak vyjádřit sebe samého sebe, kdo jste nebo chcete být a zároveň se přitom bavit. Iris je ve všem co dělá neskutečně inspirující!” Ann-Sofie Johansson, Kreativní poradkyně H&M.

Foto: archiv H&M

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
moly
moly 30. 11. 2021

inspirativni zena

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 25. 10. 2021

Opravdová módní ikona

Odpovědět
Amanda
Amanda 23. 9. 2021

Bezvadný.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 23. 9. 2021

Skutečná dáma

Odpovědět
sipeji
sipeji 22. 9. 2021

Skutečná ikona.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.