Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 23. 7. 2021
Líbí se mi

Rituály slavných žen, které vás rozhodně překvapí

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 23. 7. 2021
Líbí se mi
Rituály slavných žen, které vás rozhodně překvapí

Rituály slavných žen, které vás rozhodně překvapí

Slavné ženy obdivujeme pro názory, životní styl či ukázky jejich talentu a umění. Málokdy se o nich ale dozvíme, že stejně jako my, mají libůstky či úchylky, které je denně provázejí. Víte, kdo si denně 6x čistí zuby, nesnáší zvuk ledových kostek padajících do sklenky, nebo nevypije kávu, dokud si ji nezamíchá proti směru hodinových ručiček?

Přiznejte se, kdo z vás pro jistotu a pro štěstí ťuká na dřevo nebo neodejde z domu, dokud ho dvakrát celý nezkontroluje? Nejste v tom sami, nebojte. I my v redakci máme malé úchylky, ale rozhodně nejsou tak zajímavé, jako ty, které najdete níže.

Cameron Diaz

Krásná blondýnka, kterou bez úsměvu od ucha k uchu snad ani neuvidíte, má chorobný strach z baktérií. Nejen, že jí v kabelce nesmí chybět antibakteriální gel a ubrousky, ale pokud je nucená použít někde toaletu, po umytí rukou se vždy dostává z místnosti pomocí loktů.

Angelina Jolie

Bývalá manželka Brada Pitta ho svou libůstkou přiváděla k šílenství. Měla totiž závislost na pojídání brouků, protože jsou plné proteinů a nemají tolik kalorií. I když Brad je celkem otevřený člověk, občas si romantický večer v restauraci představoval spíše s propečeným steakem než kobylkami.

Mariah Carey

Zpěvačka se záviděníhodným hlasovým rozsahem má velký problém v ložnici, proto s partnerem vždy spí odděleně. Mariah totiž tráví spánkem přibližně 15 hodin denně a v pokoji má jak v sauně. Může za to téměř 20 zvlhčovačů. To opravdu nevydrží každý. 

Paris Hilton

Dědička sítě luxusních hotelů si každý den v 11hodin a 11 minut něco přeje. Říká se totiž, že je to andělský čas, tedy chvíle, kdy andělé naslouchají našim přáním. Zkuste to také...

Sandra Bullock 

Oscarová herečka dává vale všem drahým značkovým krémům. Když přijde na péči o pleť, důvěřuje totiž krému na hemoroidy. Prý pěkně zpevňuje.

Oprah Winfrey

Oprah je jedna z nejznámějších moderátorek, vlastní televizní kanál, píše knihy a točí motivační pořady. I přesto, že aktivit má za den spoustu, tvrdí, že si nezapomene udělat čas na sebe. Bez koupacího rituálu, kdy si na půlhodiny lehne do horké voňavé vany, nikdy nechodí spát. Pokud cestuje, hotel si vybírá podle toho, zda disponuje velkou vanou.

Catherine Zeta Jones

Když před lety řekla, že si čistí zuby rozdrcenými jahodami, všichni se tak nějak pochichtávali. Teď ji zkoušejí napodobovat. Chrup má totiž skvělý a krásně bílý. 

Jennifer Lopez

Zpěvačka s nejkrásnějším pozadím nevypije kávu, pokud si ji před tím nezamíchá proti směru hodinových ručiček. Navíc je přímo závislá na horoskopech. Často si je nechává vytvářet na míru, ale vezme zavděk i těmi, které najde v časopise, či v novinách.

Alžběta II.

Anglická královna nesnáší zvuk ledových kostek, které při dopadu do sklenky narážejí na sklo. Proto se jí připravuje led ve tvaru kuliček. Prý znějí muzikálněji. 

Katy Perry

Zpěvačka je blázen do čistých zubů. Čistí si je totiž denně šestkrát. A aby byla vždy připravena, má ve svém okolí dostatek čistících potřeb. Například jen kartáčků její přátelé napočítali více než 20. V kabelce nosí minimálně 3, a také minipasty v několika příchutích.

A co vy, svěříte se nám se svojí libůstkou? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 5. 8. 2021

njn,celebrity

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 7. 2021

prima

Odpovědět
lemur
lemur 24. 7. 2021

Zajímavé.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 7. 2021

paráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.