Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 18. 9. 2020
Líbí se mi

Iva Kubelková: „K dobré náladě mi stačí smysl pro humor a pozitivní pohled na svět.“

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 18. 9. 2020
Líbí se mi
Iva Kubelková: „K dobré náladě mi stačí smysl pro humor a pozitivní pohled na svět.“

Iva Kubelková: „K dobré náladě mi stačí smysl pro humor a pozitivní pohled na svět.“

Modelka, moderátorka, zpěvačka a bývalá Vicemiss České republiky Iva Kubelková má módu a oblečení v popisu práce. Ačkoliv od soutěže krásy uplynulo dlouhých čtrnáct let, okatá brunetka jako by zastavila čas. I ona však musí o svoji krásu denně pečovat a dopřát si čas na fyzickou aktivitu, ale i relax.

Sportovní oblečení je nejlepší motivace

 V kondici se ráda udržuje sportem, i když jen tehdy, kdy jí to čas a vůle dovolí. Podle svých slov se snaží cvičit dvakrát týdně, ale občas klidně i tři týdny vynechá. Při sportu je pro ni základ kvalitní sportovní podprsenka. „Musím mít pocit, že mi oblečení dobře sedí a že mohu v klidu cvičit, aby mě nic nikde neškrtilo nebo neomezovalo. Jinak mi stačí cokoliv, s čím se dá cvičit, třeba i jen vlastní tělo,“ říká Iva.

 

sportovní podprsenka Champion, 749 Kč

Nezanedbává ale ani ostatní kousky sportovního oblečení. Při jejich výběru klade důraz na pohodlné legíny i sportovní trička z kvalitního funkčního materiálu, důležité pro ni jsou ale také doplňky. Na cvičení se neobejde bez karimatky na jógu s protiskluzovou úpravu nebo ekologické skleněné láhve na vodu, která jí pomáhá dodržovat pitný režim. „Chci, aby mi oblečení nejenom sedělo, ale také plnilo svůj účel, aby bylo z dobrého materiálu a aby mi bylo pohodlné,“ dodává Iva.

 

dámské růžové sportovní triko Helly Hansen_989 Kč

 

skleněná láhev Equa Mismatch Ginkgo, 599 Kč

Jak na štíhlou postavu? Základ je jídlo

K tomu, aby člověk dobře vypadal a udržel si figuru, ale pouhé cvičení nestačí, strava je často důležitější než fyzická aktivita. Iva proto začíná den čajem či horkou vodou s citronem, aby nastartovala metabolismus. Před restauracemi dává přednost domácímu vaření. „Stravuji se nejčastěji doma, nejím maso, takže máme jídelníček upravený našim stravovacím návykům,“ tvrdí modelka pro níž je důležité cítit se pohodlně i u domácích prací. Razí totiž teorii, že žena by měla dobře vypadat i ve svém domácím prostředí, proto si dává na tom, co doma nosí, záležet. 

 

Co je pro Ivu Kubelkovou nejlepším odpočinkem? 

Moderátorka si také uvědomuje, že po sportu musí přijít zasloužený relax. Co je tedy pro Ivu Kubelkovou nejlepším odpočinkem? „Nejlépe se zrelaxuji s rodinou, pokud možno u moře,“ prozrazuje Iva, která v plavkách na pláži jistě vzbuzuje velkou pozornost. K dobré náladě jí ale podle vlastních slov stačí daleko méně: „Stačí, když má člověk pozitivní pohled na svět a smysl pro humor. Ten je dobré si pěstovat.“

jednodílné plavky Sumui Pink, 521 Kč

Ráda také tráví poklidné večery doma u svíček a v pohodlném nočním prádle, na podzim pak zachumlaná v hřejivé dece. K tomu se ale dostane až poté, co stráví plnohodnotný čas se svými dětmi, což je její každodenní rituál. „Večer většinou zaháním děti do postele, protože čím jsou starší tím mají tendenci víc ponocovat,“ svěřuje se moderátorka, které to sluší i v pyžamu a županu. 

župan Essenza HOme Fleur Rose, 1199 Kč

svíčka, Yankee Candle Sands, 799 Kč

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 10. 2020

super

Odpovědět
kosanka
kosanka 23. 9. 2020

ví co chce

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 24. 9. 2020

avatar
Lucie Janotová 4. 10. 2020

Souhlasím

lemur
lemur 22. 9. 2020

Sluší jí to.

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 24. 9. 2020

Ano. Je to krásná žena!

hudlenka
hudlenka 20. 9. 2020

Super, Iva se krásně udržuje, vypadá stále dobře...

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 20. 9. 2020

Naprostý souhlas!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.