Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristýna|ŽENA s.r.o.
Kristýna|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 5. 2020
Líbí se mi

Hledá se Žena regionu. Najdeme ji ve vašem kraji?

Kristýna|ŽENA s.r.o.
Kristýna|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 5. 2020
Líbí se mi
Hledá se Žena regionu. Najdeme ji ve vašem kraji?

Hledá se Žena regionu. Najdeme ji ve vašem kraji?

Znáte ve svém okolí zajímavou a akční ženu se srdcem na pravém místě? Pojďme ji společně vyjádřit naše uznání a poděkování za vše, čím bez nároku na odměnu pomáhá svému okolí! Neziskový projekt Žena regionu, který se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, si vzal za cíl ocenit úsilí a obětavost všech činorodých žen. Nehledáme osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominujte je.

Jedenáctý ročník Ženy regionu odstartoval 1. dubna a kdokoliv z veřejnosti může prostřednictvím webových stránek - www.zenaregionu.cz - přihlásit do ankety jakoukoli zajímavou ženu starší 18 let. Chceme tak ve spolupráci s veřejností ocenit poctivou a soustavnou práci žen, kterou okolí vnímá často jako samozřejmou.

„Projekt je zaměřený na všechny akční, činorodé a podnikavé ženy, které nenajdete na obálkách časopisů nebo v televizi. Naopak. I přes vše, co pro své okolí dělají, neočekávají žádnou slávu. Často ani poděkování. Proto bych ráda vyzvala všechny, kteří mají ve svém okolí takovou dámu, aby ji bez váhání do ankety přihlásili,“ uvedla zakladatelka projektu Žena regionu Denisa Kalivodová.

Každý rok se díky Ženě regionu můžeme seznamovat s příběhy žen, které pomáhají nemocným, dětem, seniorům, provozují zvířecí útulky, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu, podílejí se na veřejném životě a svým aktivním přístupem motivují a obohacují své okolí. Najdou se takové i ve vašem okolí?

„Může jít o přítelkyni, matku, sestru, kolegyni z práce, kamarádku. Silných příběhů je nespočet. O to více v době, kdy se celá republika musí spoléhat na práci zdravotních sestřiček, lékařek, uklízeček, pokladních, dobrovolnic a jiných odvážných žen,“ dodala Kalivodová.

Umístění jednotlivých soutěžících bude zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic tajné. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku, která získá od veřejnosti nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v Senátu PČR v Praze.

Pokud jste při čtení článku mysleli na určitou ženu, neváhejte a dejte nám o ní vědět. Nominace probíhají na www.zenaregionu.cz!

Foto: archiv soutěže Žena regionu

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 7. 7. 2020

bezva

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 12. 5. 2020

Super

Odpovědět
lemur
lemur 12. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.