Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 16. 4. 2019
Líbí se mi

Anna Geislerová - krásná zrzka, která sbírá jedno ocenění za druhým i bez dokončené konzervatoře

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 16. 4. 2019
Líbí se mi
Anna Geislerová - krásná zrzka, která sbírá jedno ocenění za druhým i bez dokončené konzervatoře

Anna Geislerová - krásná zrzka, která sbírá jedno ocenění za druhým i bez dokončené konzervatoře

Annu Geislerovou asi ani nemusíme představovat. Patří mezi naše nejobsazovanější herečky, dosáhla úspěchu i v zahraničí, její kniha se stala bestsellerem, má skvělý vkus …a tak bychom mohly pokračovat dál. Víte ale, že dodělala jen základku?

Začátky

Aňa začínala jako modelka. Velmi záhy zjistila, že nikdy nebude tak úspěšná, jak by si představovala, a protože v rodině byli téměř všichni herci, rozhodla se jít v jejich šlépějích. Její první výraznější rolí, kterou na sebe opravdu upozornila, byla Marika z filmu Requiem pro panenku,který režíroval Filip Renč. Pak přišly první nominace na různá ocenění, výhry na českých a evropských filmových festivalech (5 Českých lvů) a nabídky ze zahraničí.

Vnitřní svět

Aňa je úsporná herečka v gestech a emotivních projevech, nicméně v jejím pohledu a energii se zračí vše, co je potřeba, aby její postava byla uvěřitelná. Je velmi inteligentní a má jasný názor, za který se nebojí postavit. Držela protestní hladovku, běžela pamětní závod, aby se nezapomnělo na politické vězně a zúčastňuje se manifestací, Nedávno své myšlenky o životě vložila do knihy P.S., která se stala bestsellerem. Ještě před tím ale vycházely pravidelně jako fejetony. Anna má také vyvinutý i velký smysl pro pomoc znevýhodněným lidem a často se zúčastňuje charitativních akcí, nebo je i sama pořádá.

Podnikatelský počin

Přiznává, že při otevírání cukrárny s názvem Snídejte šampaňské, měla trošku naivní představy o jejím vedení. Myslela si, že se v ní bude se sestrami střídat, a že se všichni budou usmívat. Záleželo jí více na pocitu, jaký návštěvníci v ní budou mít než na tom, aby na její provoz vydělala. Proto některé dodavatele překvapovala faktem, že ji cenotvorba zajímala až na posledním místě. I přes to nezkrachovala. Z časových důvodů se ale rozhodla cukrárnu prodat. Sama však říká, že je ráda, že si podnikání vyzkoušela. Kromě zkušeností tak prý získala klid i do budoucna. Až začnou ubývat role, tak možná zkusí podnikání znovu.

Podle Anny se úspěch herce v Čechách neměří penězi, ale tím, že mu přicházejí nabídky. V tom případě si prý nemůže stěžovat. Sama o sobě říká, že občas producenty a režiséry otravuje, když má o nějakou roli zájem, a dokonce má v Londýně svého agenta, který jí zajišťuje role v zahraničních filmech. Díky tomu, že už je i tam známější, nemusí na castingy létat, ale posílá natočená videa s monologem nebo se scénou, podle jejich požadavků. 

Jako maminka tří dětí se musí otáčet, ale její život jí prý naplňuje. Ví, kdy je potřeba se zastavit a říci STOP. Poslední dobou tráví hodně času debatami se svými ratolestmi, protože se nechtějí učit a ani nemají plány na další studium po základní škole. Prý to není potřeba. Těžko se jim odporuje, říká Aňa, když sama má jen základku.

Anna Geislerová je žena, která dokáže ocenit nejen své silné stránky ale i ty slabé. To je samo o sobě velmi inspirativní. Děláte to také?

 

Zdroj fotky: Instagram.com/geislerka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 28. 9. 2021

Odpovědět
Jasper
Jasper 1. 8. 2019

Úžasná herečka

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 28. 4. 2019

Inspirativní osoba

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 21. 4. 2019

Skvela herecka, ale když psala do Elle ty sve sloupky vzdy jsem se na ne tesila cetla jsem je jako prvni

Odpovědět
sipeji
sipeji 20. 4. 2019

Moje nejoblíbenější naše herečka.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 433
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.