Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 1. 2019
Líbí se mi

Den, kdy se mám ráda: O ženské Sebehodnotě, Sebelásce a Sebevědomí

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 1. 2019
Líbí se mi
Den, kdy se mám ráda: O ženské Sebehodnotě, Sebelásce a Sebevědomí

Den, kdy se mám ráda: O ženské Sebehodnotě, Sebelásce a Sebevědomí

Renata Siranová vede privátní terapeutickou praxi v Praze, Mělníku a v Roudnici nad Labem ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou pod vedením PaedDr. Daniely Pokorné. Převážně se věnuje fungování rodiny jako celku s vazbou na školní instituce. Dlouhodobě též spolupracuje s Doc. Mudr. Janem Měšťákem, CSc. Společně se zabývají psychosomatikou a psychoterapií u klientů převážně onkologicky nemocných, po úrazech, s různými tělesnými vadami a estetickými problémy.

 

S kolegyní Bc. Lenkou Pelechovou se ve svém projektu "Cesta za rodinou" zabývají prevencí reprodukčního zdraví a zaměřují se na sociální podporu rodiny, psychickou a terapeutickou pomoc párům na cestě za dítětem. Aktivně provozuje semináře, lektorskou a konzultační činnost a píše zajímavé články do různých periodik.

"Preferuji osobní přístup, empatii, důvěru a bezpečné prostředí. Náš konzultační čas, který spolu strávíme vám budu stále na blízku a udělám maximum pro úspěšné naplnění vašich cílů a potřeb. Pomohu vám najít zpět vaši ztracenou rovnováhu v osobním životě, v rodině a v práci. Kladu vysoký důraz na etiku v jejichž mantinelech se pohybuji, řídím se etickými principy a zaručuji taktéž plnou diskrétnost při terapii a po jejím skončení."

Den, kdy se mám ráda - workshop

Souhlasíte, že fungující sebevědomá rodina je odrazem spokojené, sebevědomé a milované ženy? Vítejte na mém workshopu!

Proč je pro nás ženy důležitý pocit vlastní hodnoty? Co všechno bude potřeba změnit, abychom se cítily dobře, měly se rády a byly spokojené? Jak máme své nejistoty a obavy ze změn zpracovat? Co nám ženám dala výchova a jaké poselství předáváme svým dětem? A co v dnešním světě znamená, když se řekne "sebevědomá rodina"?

To jsou témata, o kterých si společně s Renatou budete na semináři povídat.

Ženy se dozví, co je sebevědomí a co je jeho součástí. Jak pracovat na svém bezpodmínečném přijetí, tak, abychom byly se sebou spokojené uvnitř i navenek. Měly se rády a přijaly se takové jaké jsme i přesto, že nás nepříznivě ovlivnila genetika nebo blízká rodina.

Na workshopu Vám uvedu příklady nejenom z mé praxe, ale i osobní zkušenost. Vysvětlím Vám, proč je důležité na sobě stále pracovat a proč je dobré nebát se svěřit se odborníkovi, pokud o sobě pochybuji, nebo si na své cestě životem nevím rady. A jak prostřednictvím psychoterapie můžeme takový pocit vlastního přijetí zažít.

Milé ženy, vědomí vlastního já, důvěra, úcta a láska sama k sobě, staví pevné základy pro šťastné dítě a fungující rodinu. 

Těšíme se na všechny ženy, které se tohoto semináře a celé akce Den, kdy se mám ráda zúčastní! FB registrace ZDE

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Atevy
Atevy 16. 1. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 15. 1. 2020

Krásné

Odpovědět
Renata Siranová
Renata Siranová 27. 1. 2019

Moc děkuji za komentáře a vážím si hojné účasti na sobotním workshopu, byly jste skvělé! ŽENY mějme se rády!

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 26. 1. 2019

Inspirativní žena

Odpovědět
lemur
lemur 25. 1. 2019

Zajímavé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 344
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.