Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 15. 10. 2021
Líbí se mi

Ženy se potřebují v koupelně cítit pohodlně a bezpečně

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 15. 10. 2021
Líbí se mi
Ženy se potřebují v koupelně cítit pohodlně a bezpečně

Ženy se potřebují v koupelně cítit pohodlně a bezpečně

Podle průzkumu trávíme my, ženy, v koupelně průměrně 80 minut denně – pečujeme o sebe, koupeme se, líčíme, zkrášlujeme, upravujeme, uklidňujeme, plánujeme, přemýšlíme i relaxujeme. Nevyčítejte si to a už vůbec si čas pro sebe neupírejte. Jedině když budete spokojená a vnitřně vyrovnaná, zvládne udržovat harmonii a klid v celé rodině. 

Zařiďte si proto koupelnu tak, abyste se v ní cítila pohodlně, komfortně a bezpečně. Nešetřete na úložných prostorách.  Všechny ručníky, lahvičky, dózičky s odličovacími tampóny, košíčky s gumičkami do vlasů i hřebeny úhledně uložte do koupelnových skříněk.

V hlavní roli kvalita

Předtím, než se vrhnete do jejich výběru, mějte na paměti, že je důležité, aby byly skříňky vyrobené z kvalitních materiálů, protože je budete používat několikrát denně. V koupelně je navíc neustále vlhké prostředí. Nekvalitní skříňky se brzy rozklíží, zásuvky nebudou doléhat a dvířka nepůjdou dovírat. 

Na trhu seženete tyto typy koupelnových skříněk:

Koupelnová skříňka pod umyvadlo 

Můžete si vybrat závěsnou nebo volně stojící skříňku pod umyvadlo, s umyvadlem nebo bez něj, s dvířky nebo se zásuvkami. Nejoblíbenější je bílá barva, ale můžete si vybrat i jiné barvy a dekory. Do koupelnových skříněk pod umyvadlo skryjete například laky na vlasy, šampóny, hygienické potřeby nebo třeba náplně do dávkovače tekutého mýdla.

Koupelnová skříňka nad umyvadlo

Můžete si zvolit se zrcadlem, bez zrcadla, s osvětlením i bez osvětlení. Nejoblíbenější a nejprodávanější variantou je bílá koupelnová skříňka nad umyvadlo. Co se týče vzhledu, platí jedno pravidlo –jakýkoliv koupelnový nábytek vybírejte vždy z jedné série a v jednotném designu. Pestrou nabídku skříněk do koupelny najdete například v e-shopu Sanitino.cz. 

Vysoké koupelnové skříňky 

I tento typ skříňky vybírejte ve stejném designu jako skříňku nad umyvadlo a skříňku pod umyvadlo. Do vysoké skříňky můžete uložit třeba ručníky, fén, žehličku na vlasy, do vyšších poliček pak léky, agresivní čisticí prostředky či prací prášky. Tuto možnost oceníte hlavně s malými dětmi, které mají ruce všude. 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 18. 10. 2021

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 10. 2021

koupelna je srdcem bytu, ale moc času já tam netrávím

Odpovědět
sipeji
sipeji 16. 10. 2021

Koupelna je i pro mě srdcem domu.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 10. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.