Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 11. 2018
Líbí se mi

Žehlení jedna radost. Bez rizika spálení látky, i když si odskočíte udělat kávu

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 11. 2018
Líbí se mi
Žehlení jedna radost. Bez rizika spálení látky, i když si odskočíte udělat kávu

Žehlení jedna radost. Bez rizika spálení látky, i když si odskočíte udělat kávu

Klasické žehlení znamená pro většinu z nás několikahodinové peklo. Koš prádla, který jen pomalu ubývá, zatímco nás začínají bolet nohy, záda i zápěstí. Nemožnost dělat cokoli jiného, zkoumat co zrovna žehlíme, třídit materiály, nastavovat teplotu na žehličce... Nedej bože, když máte doma batole, které má nejen velkou spotřebu prádla, které je nutné pečlivě napařit, ale také si vyžaduje maminčinu pozornost. 

Zkuste vyměnit klasickou žehličku za parní generátor

Proč? Je ultralehký, žehlí bez nastavování teploty a umí vyžehlit džíny i hedvábnou blůzku najednou rychlostí blesku. Nemusíte nikde tlačit na švy, nemusíte se bát spálení jemných látek... Když si potřebujete odběhnout přebalit miminko, nebo otevřít pošťákovi, můžete generátor v klidu nechat položený přímo na látce. Garantujeme vám, že se nic nestane. Pokud byste si chtěla třeba udělat kávu, generátor se po pár minutách bezpečně vypne. S parním generátorem Philips PerfectCare Elite Plus vám nehrozí žádné nehody v podobě spálenin. Navíc inteligentní snímač pohybu přesně rozpozná, kdy se žehlička pohybuje a automaticky uvolňuje páru pouze při žehlení.

94 % uživatelů ji označilo za tu nejchytřejší žehličku, kterou kdy používali

Výsledky domácího testu mezi 52 uživateli parních generátorů (Německo, červenec 2017) prokázaly, že se jedná o nejrychlejší a nejpohodlnější žehlení všech dob. 

Jak dostat do formy oblečení z kufru?

Pokud často cestujete, jistě máte ten samý problém - po každé cestě je oblečení z kufru pomačkané a vy marně vymýšlíte jak ho vyžehlit. Některé hotely poskytují žehličky, nebo servis, ale to stojí peníze i čas. S ručním napařovačem Philips Steam&Go odstraníte ze svého dovolenkového šatníku nevzhledné záhyby během chvilky. Můžete oblečení pověsit na ramínko, nebo položit na postel, každopádně během napařování nepotřebujete žehlicí prkno. Napařovač zároveň zvládne bezpečně vyhladit jakoukoliv látku, aniž by ji spálil nebo jinak poškodil, a automatický trvalý výstup páry si se záhyby poradí raz dva. Horká pára zároveň odstraní i nepříjemné pachy, například z jídla nebo cigaret. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
madamace
madamace 19. 12. 2018

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 12. 2018

nemám takový přístroj, jen lepší napařovací žehličku a žehlím ráda

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 30. 11. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 743
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.