Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 9. 11. 2021
Líbí se mi

Vyberte si své nové bydlení na Praze 10

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 9. 11. 2021
Líbí se mi
Vyberte si své nové bydlení na Praze 10

Vyberte si své nové bydlení na Praze 10

Hledáte bydlení na atraktivní lokalitě v Malešicích na Praze 10? Zkuste se podívat na nabídku developerských projektů Metrostav Development, kde najdete úplně nové byty k rezervaci a ke koupi. Jde o jeden z mála projektů plánovaných v této oblasti, takže jistě není na co čekat. Jaké byty jsou k dispozici a na kdy je plánované dokončení? To se dozvíte v tomto článku.

Rezidenční bydlení na Praze 10

Objevte nové byty Malešice v zajímavé lokalitě s krásnou přírodou v kombinaci s veškerou občanskou vybaveností. V okolí najdete obchody, školy, školy, lékaře a především městskou dopravu pro rychlé cestování na centra Prahy. I díky tomu je lokalita v Malešicích tolik oblíbená. Byty Praha 10 jsou však velmi poptávané, takže nabídka bývá poměrně malá. Z toho důvodu je potřeba reagovat co možná nejdříve na možnost rezervace či koupě bydlení na této adrese.

Malé i velké byty

Promyšlené novostavby Malešice zahrnují příležitosti pro bydlení pro svobodné, ale i rodiny s dětmi. V nabídce jsou totiž byty od jednopokojových s podlahovou plochou kolem 30 m2 až po opravdu velké byty s pěti místnostmi a rozměry přes 130 m2. Na své si tak přijde naprosto každý, ale je potřeba jednat brzy, protože kvůli přibývajícím rezervacím a již prodaným bytovým jednotkám se každou chvílí nabídka ztenčuje.

Plánované dokončení pro možné stěhování

Prodej bytů Praha 10 byl zahájen v polovině roku 2021. Projekt od osvědčeného developera, který má za sebou několik úspěšných projektů nejenom v Praze, nabídne celkem 107 krásných bytů. Kolaudace je naplánovaná na konec roku 2022. Stěhování by tak mělo být možné orientačně v polovině roku 2023. To je již za poměrně krátkou dobu a díky včasné rezervaci si navíc u bytové jednotky můžete upravit i standardy v podobě podlahy, kuchyně či obkladů a přizpůsobit si tak byt vlastním potřebám.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 24. 11. 2021

Zrovna jsem s přítelem probírala téma hypoték, protože jsem si o nich četla na https://www.duofinance.cz/vyplati-se-dnes-hypoteka a shodli jsme se na tom, že v současné době by bylo super do toho jít. Nějaké prostředky již našetřeny máme a přesně v této části Prahy bychom rádi bydleli, takže do toho možná půjdeme

Odpovědět
avatar
Martina Kočková 20. 11. 2021

Dobrý den! Já také bydlím na Praze 10 a musím říct, že jsem se do této části Prahy zamilovala. Přistěhovala jsem se tam nedávno, ale už vím, že se odtamtud jen tak nehnu! Dokonce jsem si konečně pořádně vyladila byteček a jsem tam opravdu šťastná! Teď ještě čekám na nové obrazy z tohoto e-shopu: https://www.antikart.cz/

Odpovědět
Jana101
Jana101 12. 11. 2021

krásné terasy

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 11. 2021

na takové bydlení nemám, to musí být člověk mladý, aby si mohl na XXX let vzít hypotéku

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 11. 2021

obávám se, že na dané bydlení nedosáhne ani většina těch mladých

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.