Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 4. 2018
Líbí se mi

Podlaha jako zrcadlo bez námahy a bolavých zad? Víme jak na to!

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 4. 2018
Líbí se mi
Podlaha jako zrcadlo bez námahy a bolavých zad? Víme jak na to!

Podlaha jako zrcadlo bez námahy a bolavých zad? Víme jak na to!


Velký jarní úklid může být i zábava

Těšíte se na příchod jara, ale zároveň se děsíte velkého jarního úklidu? Příchodem inovovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se stane úklid podlahy hračkou. A to bez rozmočených rukou a bolavých zad z ohýbání. Nově navíc prošel vylepšením, díky kterému je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě jednodušší než dřív.

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání. Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem, a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá.

Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče.

Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít.

Ultramat TURBO je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah, jakými jsou PVC, plovoucí podlahy, parkety anebo dlažba. K dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč

Více informací naleznete na www.vileda.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jana Krauzová 20. 5. 2021

Ahoj, četla jsem že se dá použít dlažba z břidlice i obklady z břidlice. Máte to někdo doma? Tady píší, že se břidlicová dlažba hodí na zahradu ale i do interiérů https://www.moravskabridlice.cz/ Břidlici mám moc ráda, a navíc je to kvalitní materiál. Podle mě by se dala i snadno uklízet, jen jsem ji ještě moc v interiérech neviděla...

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 19. 11. 2019

Záleží co má člověk doma za podlahy, dříve jsme měli koberce a udržet na nich čistotu byl nadlidský úkol. Při rekonstrukci jsme však s manželem koberce už nechtěli, a tak byla z https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva objednána o něco praktičtější dlažba. Imitace dřeva navíc docílí toho, že i taková dlažba působí útulně a teple.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 13. 4. 2018

Odpovědět
lemur
lemur 13. 4. 2018

Prima pomocník.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 12. 4. 2018

To zní slibně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 353
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.