Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi

Užívejte si auta bez starostí díky dlouhodobému pronájmu Driveto Klub

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi
Užívejte si auta bez starostí díky dlouhodobému pronájmu Driveto Klub

Užívejte si auta bez starostí díky dlouhodobému pronájmu Driveto Klub

Přemýšlíte nad koupí nového vozu, ale stále váháte, neboť je obecně známo, že investice do vozu se nevyplatí? Co kdybyste se na to podívali z jiného úhlu a rozhodli se jenom jezdit?

Pronájem auta dostupný pro každého

Už dávno neplatí, že tento způsob financování nového vozu je řešením hlavně pro velké prosperující firmy. V současnosti si auto může pronajmout  téměř každý. Jak bylo zmíněno výše, řada lidí v dnešní době nad automobilem už neuvažuje jako nad svým majetkem, který je nutné si zaplatit. Vlastnit auto, či nevlastnit? Není lepší s ním jen jezdit?

Porovnejte si to

Když porovnáme dlouhodobý pronájem a auto na splátky, ukáže se nám několik zásadních rozdílů. Půjčka na auto je řešena buď formou úvěru či finančního leasingu. Zaměříme-li se na klasický úvěr, ten je poskytován bankou nebo nebankovní společností. Zde je nutné splnit podmínky týkající se vaší finanční bonity, na základě níž vám je poskytnut úvěr, za nějž si auto pořídíte. Vy jste jeho majitelem, závazky splácíte dané společnosti. V případě běžného leasingu pravidelně splácíte leasingové společnosti s tím, že po celou dobu splatnosti je vůz jejím majetkem. Po celkovém splacení leasingu se majitelem vozu stáváte vy. Dlouhodobý pronájem od Driveta  na to jde trochu jinak. Nabízí vám totiž dlouhodobý pronájem aut bez závazků.

O co se jedná?

U dlouhodobého pronájmu hradíte  pravidelné měsíční platby za auto.  V čem spočívají hlavní výhody? Jelikož se jedná o pouhý pronájem vozu, nemusíte se zbytečně zatěžovat starostmi ohledně jeho provozu. Řeč je o servisních prohlídkách, výměně pneumatik, asistenčních službách, havarijním pojištění a povinném ručení. . Máte tak naprostý přehled o tom, s jakými měsíčními náklady spojenými s automobilem můžete počítat. Nečeká vás žádné nemilé překvapení v podobě nenadálých výdajů. Navíc auto můžete kdykoliv vyměnit nebo vrátit.

Klub, který se vyplatí

Nejsnadnější cesta k autu – DRIVETO vás zcela jistě překvapí rychlým schvalovacím procesem, k jehož vyřízení vám stačí 2 doklady totožnosti. Od podpisu smlouvy jezdíte nejpozději do 3 pracovních dnů, protože jsou všechny vozy skladem. V rámci služby máte nájezd min. 15 000 km ročně, zimní pneumatiky včetně uskladnění, garanční i záruční servis je samozřejmostí. Vůz má uzavřené povinné ručení i havarijní pojištění, u něhož je vaše spoluúčast pouze 5 %. Změní-li se vaše životní situace, můžete auto bez jakýchkoliv poplatků kdykoliv vrátit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Děkuji moc za tento super návod Já se vlastně ani moc neorientuji v tom jak takové auto pořídit nebo co k tomu všechno náleží a tak se mi všechny tyto rady náramně hodí. Třeba dost rad se mi dostalo i zde - https://napovime.cz/navod/jak-napsat-kupni-smlouvu-na-auto/ , kde jsem třeba zjistila to, jak napsat kupní smlouvu, což je velice zásadní informace

Odpovědět
avatar

Já moc tedy osobně nějak nějaké dlouhodobější držení auta neuznávám a to hlavně z toho důvodu, že si myslím, že něco takového prostě člověk nepotřebuje - pokud žije ve velkém městě. Všude se dá dostat MHD nebo jinými alternativami jako je třeba kolo... Když už je potřeba však nějaké to auto, je tu možnost si ho půjčit třeba od firem jako je https://www.autonapul.cz/carsharing-praha/ , protože ti jako jedni z mála nabízí car-sharing co dává smysl... Myslí na naší planetu a tak také raději preferují, aby lidé jezdili spíše MHD apod... Fakt fajn! A co je ještě super, je to, že třeba palivo už je v ceně!

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 30. 6. 2020

Já si teda myslím, že není nad to mít svoje vlastní auto. Nám se takto před pár měsíci podařilo sehnat starší ojetou Fabii a zatím jsme s ní velmi spokojení. Je to super auto. Jen teda letní pneu jsme museli koupit nové. Ty se manželovi povedlo sehnat z https://www.pneuok.cz/

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 30. 11. 2019

Já už mám několik let auto svoje, takže auto na dlouhodobý pronájem nepotřebuji. Nedávno jsem si však taky řešila havarijní pojištění přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni a jsem moc ráda, že jsem si jej uzavřela, protože se mi od té doby jezdí s mnohem větším klidem.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 11. 2019

naštěstí nejsem řidička a jsem tak spokojená

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 433
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.