Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 24. 9. 2019
Líbí se mi

Úklid jedním tahem. Stačit vám bude jediný hadřík

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 24. 9. 2019
Líbí se mi
Úklid jedním tahem. Stačit vám bude jediný hadřík

Úklid jedním tahem. Stačit vám bude jediný hadřík

Není třeba si nic nalhávat – úklid nejspíš nepatří k oblíbeným činnostem většiny z nás. Nejenže se zrovna nejedná o kreativní zábavu, ale navíc nám úklid bere drahocenný čas, který bychom raději věnovali něčemu (a hlavně někomu) jinému.

Jistě, těžko můžeme na úklid zcela rezignovat. V takové domácnosti bychom nepřežili dlouho. A tak není divu, že hledáme způsoby, jak uklízet nejen efektivně, ale hlavně rychle a snadno. K tomu nám dokáží pomoci i nejrůznější „moderní vychytávky“, díky nimž se úklid promění činnost, která nám už nebude připadat úmorná ani zbytečně složitá.

Jeden hadřík pro všechny povrchy

Znáte to – když se rozhodnete vysmýčit svůj příbytek, musíte nejprve najít prachovku, hadřík na sklo, houbičku na sporák, hadr na obklady v koupelně, na dřevěný nábytek… A když k tomu ještě přidáte, že na každý povrch máte speciální čisticí prostředek, vypadá to, jako by se člověku domů nastěhovala úklidová firma.

Tak tohle už je minulost. Tedy může být, pokud si pořídíte úžasný mikrohadřík Actifibre od Viledy, který je vyrobený z mikrovlákna 21. století a hlavně se hodí doslova na všechny povrchy. Speciální úprava mikrovlákna v sobě snoubí nejlepší vlastnosti houbového hadříku, leštícího hadru na okna a klasického mikrovlákna. Díky nejnovější technologii má skvělé absorpční schopnosti a zanechává za sebou nejen čistý ale i lesklý povrch už po jednom tahu.

Stačí jen voda a vše se leskne

Multifunkčnost ale není jedinou předností mikrohadříku Vileda Actifibre. Unikátní materiál je velmi jemný, takže jej můžete použít skutečně na jakýkoli povrch, včetně těch velmi náchylných k poškození.

A co víc – při úklidu s Actifibre nebudete potřebovat žádné chemické čisticí přípravky! Stačí ho totiž jen navlhčit v čisté vodě a pustit se do uklízení. Za sebou zanechá jen hygienicky čisté a dokonale uklizené povrchy. Až se bude vše lesknout, prostě hadřík Actifibre propláchnete v tekoucí vodě, necháte vyschnout a příště jej můžete zase použít. Můžete jej také pravidelně prát v pračce, na účinnosti mu to rozhodně neubere (jen nepoužívejte aviváž).

Zkrátka s mikrohadříkem Actifibre od Viledy vám úklid zabere mnohem méně času i energie a vy tak budete mít více času na důležitější věci.

Foto: Vileda

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 24. 9. 2019

Odkedy mi ich odporúčila švagriná ,používam len túto značku handričiek ! sú super

Odpovědět
kolina
kolina 24. 9. 2019

Nevím co dělám špatně. Tyhle hadříky mi vždy nepříjemně ztvrdnou a začnou praskat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 200
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.