Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 3. 2021
Líbí se mi

Úklid bez chemikálií: jak na hygienu a jarní úklid v souladu s přírodou?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 3. 2021
Líbí se mi
Úklid bez chemikálií: jak na hygienu a jarní úklid v souladu s přírodou?

Úklid bez chemikálií: jak na hygienu a jarní úklid v souladu s přírodou?

Rádi byste doma uklízeli šetrně ke svému zdraví, ekologicky, ale zároveň účinně? Zájem o čisticí prostředky, které jsou inspirovány přírodou, stále roste a to hlavně z následujících dvou důvodů: agresivní chemické čističe mohou neblaze působit na zdraví členů domácnosti, a navíc kontaminují životní prostředí poté, co je vylijeme do odpadu. V létě 2020 proběhlo na našem partnerském serveru www.testuj.to velké testování produktů ISOKOR Green Cleaner Original, o které naše testerky projevily velký zájem. 

ISOKOR Bohemia s. r. o. je česko-slovenská rodinná firma, která se dlouhodobě věnuje výzkumu nanotechnologií inspirovaných přírodou. Díky několikaletým zkušenostem se zpracováváním přírodních bio olejů přináší světově jedinečné produkty z řad biotechnologií a nanotechnologií. Řada výrobků CLEANEE ECO odkazuje na návrat k přírodě, spojuje výhody ekologických a biologicky rozložitelných čisticích prostředků s mimořádnou účinností a všestranností. 

Jaké čisticí prostředky si zamilovaly naše testerky a proč? Jen čtěte dál…

Pro dokonalý pořádek v kuchyni

CLEANEE ECO hygienický čistič na kuchyně

Je to silný, ale přitom šetrný přírodní čistič, který oceníte zejména při čištění kuchyně. Je vhodný na všechny povrchy jako kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče (se skleněnými i kovovými povrchy), na dřevěné i plastové povrchy. Jeho hlavním benefitem je, že odstraní i připečené nečistoty a mastnotu z varné desky. Ale poradí si i se špínou v troubě nebo na grilu. Šetrně odstraní i silné znečištění od vaření a pečení, navíc je vlídný k rukám. Lze s ním bez problémů pracovat i bez rukavic, protože pokožku nedráždí ani nevysušuje. Je vhodný i k čištění ovoce, protože je bezpečný v kontaktu s potravinami.

Pro dokonalý pořádek v koupelně

CLEANEE ECO hygienický čistič koupelny

Na koupelnovou sanitu, baterie, koupelnový nábytek, ale i spotřebiče, které v koupelně máte, se Cleanee Eco skvěle nanáší pomocí rozprašovače. Během chvilky na sebe naváže všechny nečistoty včetně škodlivých patogenů, které po chvíli jednoduše setřete, nebo opláchnete čistou vodou. Kromě čisticích schopností také účinně odstraňuje zápach, což se hodí především při mytí toalety.

Pro čistá a lesknoucí se okna

CLEANEE ECO hygienický čistič oken

Přípravek do domácnosti, který má nejen čisticí, ale i hygienické vlastnosti. Nejdůležitějším faktorem je, že nezanechává šmouhy. Pokud je okno běžně zašpiněné, stačí ho nastříkat na sklo i okenní rám a poté vyleštit. Tohoto pomocníka ale oceníte i při leštění zrcadel nebo jiných skleněných ploch, jako jsou varné desky, ochranná skla za kuchyní, skleněné stoly nebo jiný prosklený nábytek. 

Pro čistotu kolem vašich domácích mazlíčků

CLEANEE ECO Pet odstraňovač skvrn a zápachu

Pokud máte domácího mazlíčka, určitě oceníte pomocníka Cleanee Eco Pet. Spolehlivě totiž odstraňuje skvrny z pelíšků a dek, z podlah i koberce, přičemž se můžete spolehnout i na hygienickou čistotu okolo domácích mazlíčků. Díky svému složení zachovává vyčištěné povrchy pokryté tenkou vrstvou, která zabraňuje usazování dalších patogenů. Jeho velkou výhodou je, že odstraní také nepříjemný zápach a může být alternativně používán i jako čistě přírodní osvěžovač vzduchu bez parfemace. Důraz je vždy kladen především na bezpečí vašich mazlíčků, proto je Cleanee Eco Pet bezpečný a šetrný k lidské i zvířecí pokožce. Je možné ho využívat i k čištění ovoce, protože je zdravotně nezávadný. 

Pro čisté hračky a hrací plochy vašich dětí

 

CLEANEE ECO hygienický čistič na hračky a dětské příslušenství

Chcete chránit své děti, které si strkají ruce a hračky neustále do pusy? Hygienický čistič na hračky Cleanee Eco je vhodný na všechny povrchy okolo dětí - hrací plochy, stoly, přebalovací podložku, dětské jídelní židličky, hrací pěnové podložky, hrazdičky a nebo třeba k hygienickému mytí nočníků nebo dětských přídavných WC prkének. Přípravek je šetrný k pokožce i ošetřeným povrchům, na kterých zachovává neviditelnou vrstvu, jež dlouhodobě chrání před ulpíváním nežádoucích mikroorganismů. 

Pro čisté ruce

 

CLEANEE ECO hygienický sprej na ruce

Díky přírodnímu složení nevysušuje ruce, a proto je tento produkt skvělou alternativou k běžným alkoholovým dezinfekcím, které se doporučují používat maximálně 10x denně (a i přesto jsou po nich ruce vysušené). Cleanee Eco hygienický sprej na ruce je účinný proti obaleným virů, mezi které patří i koronavir, a splňuje normu EN14476. Ruce zanechává jemné, příjemné na dotyk a navíc svěže voní díky obsaženým přírodním olejům a výtažkům z rostlin. 

Náš tip:

Nyní akce na e-shopu www.isokor.cz - ke každému hygienickému čističi CLEANEE ECO respirátor ZDARMA.

Foto: archiv

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 13. 3. 2021

Také se v drogerii podívám.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 3. 2021

určitě se po této značce podívám

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 3. 2021

prima, neznám, ale ráda se po výrobcích podívám

Odpovědět
sipeji
sipeji 9. 3. 2021

Také je to pro mě nová značka.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 3. 2021

tyto produkty neznám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.