Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 10. 2017
Líbí se mi

Také toužíte po čisté a voňavé domácnosti? Úklidové prostředky Sidolux nabízejí řešení pro každého

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 10. 2017
Líbí se mi
Také toužíte po čisté a voňavé domácnosti? Úklidové prostředky Sidolux nabízejí řešení pro každého

Také toužíte po čisté a voňavé domácnosti? Úklidové prostředky Sidolux nabízejí řešení pro každého

Každý z nás chce mít doma čisto a voňavo, pokud máte malé děti, platí to dvojnásob. Produkty Sidolux jsou u nás v ČR zatím méně známé, a přesto svou kvalitou přesahují většinu čisticích prostředků na českém trhu. Všechny výrobky Sidolux se vyznačují mimořádnou kvalitou, kterou rozeznáte již při prvním použití.

Dnes není potřeba kupovat hned několik čisticích prostředků, abyste docílili čistého domova. Pokud vám vyhovuje mít vše v jednom, pak je právě pro vás ideální produkt Sidolux  Universal, který se hodí pro všechny omyvatelné povrchy. Výrobky řady Sidolux Universal jsou čisticí prostředky vhodné pro mytí podlahy, nádobí, koupelen, ale poradí si i s odolnější špínou.

Vynikající účinek zajišťuje soda, která nejen změkčí vodu, ale také lépe vyčistí povrch, na kterém mohou být usazeniny vodního kamene (koupelny, zrcadla, okna). Všestranně použitelné prostředky na úklid patří mezi nejoblíbenější právě proto, že toho zvládnou opravdu hodně a ještě vám ušetří místo ve skříni.

Z mnoha příjemných vůní vybíráme:

  • MARSEILLSKÉ MÝDLO

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo a dodat vašemu domovu pocit letní dovolené.

  • KVĚTINOVÝ VÁNEK

Dopřejte si jedinečnou květinovou vůni rozkvetlé zahrady. Příjemná a vyvážená vůně Vám po celý rok bude připomínat sluncem a barvami prosycené dny plné jasu a pohody.

  • ZELENÉ HROZNY

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní zelených hroznů a užívejte si této přitažlivé vůně po celý rok.

Pro ty, co preferují speciální mycí prostředky, je tu řada Sidolux Expert. Tyto produkty si profesionálně poradí s jakoukoli špínou.

 

SIDOLUX WINDOW - NANO CODE s vůní ARCTIC  

Vaše okna zazáří arktickou čistotou a domem se ponese příjemná vůně! O průzračná okna se postará přísada NANO CODE, která díky obsahu nanočástic mění povrch skla tak, aby bylo odolnější vůči špíně a minerálním látkám obsaženým v dešťových kapkách. Voda po skle lehce stéká a nezanechává šmouhy.

SPRAY proti prachu s vůní MARSEILLSKÉHO MÝDLA

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje dalšímu usazování nečistot. Sidolux M zanechá na vyčištěném povrchu aktivní štít, který chrání nábytek před opětovným usazováním prachu. Navíc má tato pěna příjemnou vůni, kterou ucítíte ještě dlouho po skončení úklidu.

PERLUX COLOR prací perly na barevné prádlo 

Praní nikdy nebylo jednodušší! Inovativní, super koncentrované prací perly, které kombinují nejlepší vlastnosti pracích prášků a gelů jsou velice efektivní v odstranění špíny a nečistot z barevných tkanin, ale zároveň rozjasní barvy a chrání je před vyblednutím. Praní je tak bezpečnější a účinnější, než kdy předtím. A toto všechno bez ohledu na prací teplotu!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Mimka193
Mimka193 4. 6. 2018

Odpovědět
gigon
gigon 5. 2. 2018

Odpovědět
janinkad
janinkad 16. 1. 2018

produkty jsou opravdu kvalitní- a parfemace je příjemná a svěže čistá

Odpovědět
koudynka
koudynka 11. 1. 2018

zajímavé tipy, tuto značku neznám...

Odpovědět
Glady
Glady 7. 1. 2018

značku sidolux znám a používám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 332
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.