Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi

Efektivita, síla, účinnost a žádné skvrny. Sanytol, revoluční dezinfekce bez chlóru

Ali|ŽENA s.r.o.
Ali|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi
Efektivita, síla, účinnost a žádné skvrny. Sanytol, revoluční dezinfekce bez chlóru

Efektivita, síla, účinnost a žádné skvrny. Sanytol, revoluční dezinfekce bez chlóru

Na trhu je spousta dezinfekčních prostředků. Značka Sanytol  však nabízí inovativní řadu dezinfekčních čisticích prostředků bez chlóru, a tím svým zákazníkům pomáhá zajistit zdravější domov.

Produkty značky Sanytol odstraní 99,9 % všech bakterií, plísní a virů, poskytují tak trojitý dezinfekční účinek pro vaši větší bezpečnost a zdraví. Široká škála výrobků pro osobní i domácí hygienu je účinnou dezinfekcí nejen vašeho domácího prostředí, ale i oblečení a obuvi. Produkty jsou zároveň velmi šetrné k povrchům a  materiálům, tedy není nutné obávat se skvrn, změny zabarvení nebo poničení.

Dámy, péče o váš oděv nebyla nikdy snazší

Přejete si udržet váš oděv stejný jako v den, kdy jste si ho pořídila? Nové trendy hovoří jasně – perte jakékoli oblečení v nízkých teplotách. Tento postup je efektivní jak z hlediska energetické úspory, tak udržení materiálů v co nejlepší možné kondici. Při tomto způsobu praní ovšem značná část bakterií a jiných patogenů na oblečení zůstává a může způsobit přetrvávající zápach nebo nepříjemné kožní infekce.

Při praní v nízkých teplotách je proto zapotřebí použít účinnou dezinfekci, abyste z oděvů přítomné bakterie, viry a plísně odstranila. Kvalitní a přitom šetrná dezinfekce udrží oděvy maximálně svěží, protože všechny mikroorganismy dokonale eliminuje a odstraní tak příčinu zápachu. Dezinfekce zároveň funguje jako prevence křížové kontaminace (zabrání přenesení např. plísní z ponožek na jiné kusy oblečení).

Dokonale čisté a zářivé prádlo i obuv

Pro kompletní péči o vaše oděvy nabízí Sanytol Dezinfekci na prádlo, kterou zakoupíte ve velikosti 500 ml (MOC – 89,80 Kč). Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie. Prádlo má vždy svěží vůni. Tato dezinfekce se hodí pro běžné oděvy, sportovní oblečení, spodní prádlo, dětské oblečení i domácí textilie.

Pokud se nemůžete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte Dezinfekční odstraňovač skvrn (MOC – 168,90 Kč). Zničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatému na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní, a ani jeho složení neobsahuje chlór.

Pokud toužíte po zářivě bílém prádle, pak sáhněte po Dezinfekčním odstraňovači skvrn  Zářivě bílá (MOC – 174,90 Kč). Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká do hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Hojně používané dětské oblečení navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C.

Pro dezinfekci nejen sportovních bot vyzkoušejte Dezinfekci do obuvi (MOC – 149,90 Kč). Je jedním z nejúčinnějších a nejšetrnějších přípravků, které jsou v maloobchodní síti k dostání. Pohlcuje pachy a dezinfikuje obuv do hloubky. Je účinná i na patogeny způsobující plísně, bradavice a mykózy. Je velmi šetrná, takže se nemusíte bát poničené látky nebo deformace tvaru bot.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 3. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Claudie Potkolová 24. 9. 2019

Přidávám se k doporučení. Vyzkoušela jsem, jelikož jsem ho viděla v akci - https://www.letakomat.cz/kaufland/aktualni-letak-od-stredy-25-09-2019/?page=4 a už bych asi neměnila. Vážně působí i při nízkých teplotách, takže za mě super.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 6. 2018

díky za tip, je nutné zkoušet nové věci

Odpovědět
Zdenkyr
Zdenkyr 4. 6. 2018

vůbec neznám, používám prací gel a nic více ... ráda se přiučím

Odpovědět
REJA
REJA 4. 6. 2018

Díky za tipy, už jsem vyzkoušela Sanytol Dezinfekci na prádlo

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.