Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 4. 2018
Líbí se mi

Pračka, která vypere přesně podle vašich představ a k tomu skvěle vypadá

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 4. 2018
Líbí se mi
Pračka, která vypere přesně podle vašich představ a k tomu skvěle vypadá

Pračka, která vypere přesně podle vašich představ a k tomu skvěle vypadá

Praní prádla je pro nás samozřejmostí, každodenní rutinou, ale zároveň něčím, bez čeho se naše domácnost neobejde. Koš na prádlo se nemilosrdně vrší a my oddaně třídíme prádlo do hromádek a ládujeme ho do pracího bubnu. Dobře a rychle vyprané prádlo, je cíl, kterého chceme dosáhnout pokaždé, když zapínáme svou pračku.

To, že praní může být zážitek, že nás může stát minimum času za dosažení maximálního výsledku, že i pračka může "myslet", že může být esteticky tak krásná, že si jí budeme chtít postavit do obýváku, to už je sen. Vlastně byl.

Pračky Samsung s průlomovou technologií QuickDrive urychlují praní prádla až o polovinu bez nepříznivého vlivu na prací výkon, a to bez kompromisů. Pyšní se asistentem s umělou inteligencí, vysoce oceňovanými dvířky AddWash a dalšími zajímavými funkcemi.

Hlavní výhody pračky QuickDrive:

Ušetříte čas i energii

QuickDrive snižuje čas praní až o polovinu a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu, díky čemuž prádlo uvnitř víří rychleji a tím se i rychleji a účiněji vypere spolu se zachováním šetrnosti k oděvům. S pračkou QuickDrive tedy urychlíte čas praní bez kompromisů. Abyste vyprali za poloviční čas než je obvyklé, nemusíte:

  • snižovat množství prádla (perete při plné náplni),
  • snižovat z účinnosti vyprání,
  • slevovat z nároků na šetrnost k oděvům,
  • zvyšovat spotřebu eneregií, pracího prostředku nebo vody (naopak energetická spotřeba je až o 20% nižší než u jiných typů praček).

Zapomněla jste špinavý kousek prádla? Nevadí, přidejte ho do pračky kdykoli během praní!

Speciální AddWash dvířka, díky kterým je možné přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během pracího cyklu (pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 stupnňů, nebo není zapnutá funkce Dětský zámek). Stačí pouze stisknout tlačítko pauza, ovetvřít dvířka AddWash a opět stihnout tlačítko prádla. Zároveň je možné přidat například jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, nebo využít AddWash k nalití aviváže přímo do bubnu pračky.

Bublinky šetrně vyperou i nejzažranější špínu

Kvalitní a šetrné praní technologií EcoBubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. EcoBubble proměňuje prací prostředek v aktivní pěnu, která proniká hlukobo do látky a snadno tak odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří energie.

Na opravdu odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je ke klasickému programu přidána navíc 20minutová fáze BubbleSoak, při které je oblečení důkladně namáčeno do aktivní pěny. Tím se snáze a rychleji uvolní i ty nejodolnější skvrny a prádlo je dokonale čisté.

Delší životnost a tichost

Díky Motoru s digitálním inventorem pere pračka QuickDrive s minimálním hlukem, dlouhodobým výkonem a vynikající energetickou účinností. Využívá silné magnety pro tižší a silnější výkon, ale spotřebovává méně energie, než motory univerzální. Dlouhodobou životnost Samsung podpořil 10 letou zárukou na motor.

Jednoduché a inteligentní ovládání

 Pračky QuickDrive se chlubí pracím asistentem Q-rator využívajícím umělou inteligenci a ulehčují tak praní třemi funkcemi:

  • Plánovač praní.
  • Funkce Programový asistent.
  • Funkce Asistent údržby, která dálkově monitoruje pračku a předem upozorňuje na možné problémy, popřípadě radí s jejím vyřešením.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 11. 12. 2020

Mně přijdou všechny pračky ve směs stejné . Ta moje má asi deset programů a stejně používám jenom dva . I když si tam můžu navolit praní různých materiálů, tak třeba ovčí kožešiny, které jsem si koupila z https://www.vlnenezbozi.cz/ovci-kuze/ , čistím jenom v ruce kartáčkem. Nemám odvahu je tam dát, abych z pračky nevytáhla samotnou kůži bez chlupů .

Odpovědět
avatar
Karolína Nová 17. 1. 2020

Samsung je topka . My máme pračku https://www.vybero.cz/samsung-ww90k6414qw a jsme s ní maximálně spokojení .

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 15. 5. 2018

super!!!!!

Odpovědět
sipeji
sipeji 14. 5. 2018

moc pěkná

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 5. 2018

Určitě super pračka, chytrá pračka, to jsou věci... Já mám Boschku, ale už někde 15. rok... jsem s ní spokojená, to jo, snad mi ještě dlouho vydrží...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 102
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.