Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 10. 2018
Líbí se mi

Chcete mít laminátovou podlahu čistou jako zrcadlo? Víme, jak na to!

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 10. 2018
Líbí se mi
Chcete mít laminátovou podlahu čistou jako zrcadlo? Víme, jak na to!

Chcete mít laminátovou podlahu čistou jako zrcadlo? Víme, jak na to!


Laminát patří mezi moderní materiál, který se velice často používá v interiérech. Z lamina můžeme v domácnostech najít podlahy či nábytek. Pro svoji praktičnost, velký výběr vzorů a nižší pořizovací náklady proti dřevu se tento materiál stává čím dál oblíbenější nejen v moderních domácnostech, ale i kancelářích. Vývoj laminátových podlah jde dopředu a dnes je v nabídce široký výběr dekorů a stylů, od klasických po módní.

Pořídit si ovšem kvalitní laminátovou podlahu je výrazná finanční investice. I proto je dobré o podlahu pečovat a chránit ji. Stačí totiž rozbít vázu s květinami, vylít lahev s vodou nebo rozlít sklenku vína a je po kráse. Mapy, která na podlaze vznikne, se pak těžko zbavíte. Současné moderní laminátové podlahy jsou ošetřené tak, aby odolaly i takovým malým nehodám. Ovšem postupem času, je potřeba jejich krásu obnovovat a pečovat o ně.

ALEX Protection Extra pečuje o laminátovou podlahu s láskou. Díky speciálnímu složení ji zbaví nečistot, a navíc ji udržuje přirozeně lesklou. Je obohacen o lanolin, látku, která podlahu chrání před opotřebením. Lanolin je přírodní látka podobná vosku, často se využívá v lékařství a kosmetice, kde blahodárně působí na jemnost pokožky. V přírodě se vyskytuje například v rounu ovcí, které chrání před vlhkostí. ALEX Protection Extra využívá lanolin pro péči a ochranu podlahy. Oživuje její přirozené barvy, dodává lesk a chrání spáry. Díky těmto vlastnostem pomáhá zastavit stárnutí podlahy.

Aby vaše podlaha zůstala bez poskvrnky, a vy jste úzkostlivě nemuseli hlídat své děti, aby na ní něco nerozlily, obohatil ALEX Protection Extra své složení o funkční silikony, které společně s lanolinem chrání podlahu proti vlhkosti a vytváří tak voděodolný efekt.

Vychutnejte si společné chvilky nad sklenkou vína bez obavy, abyste náhodou sklenku nerozlili a nepoškodili tak podlahu. ALEX Protection Extra podlahu vyčistí a navíc ochrání. Užívejte si krásný rodinný život naplno.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Navrátilová 30. 3. 2020

Takové rady se určitě hodí. My si laminátovou podlahu doma nechávali dělat poměrně nedávno, konkrétně od https://www.abparket.cz/ a musím říct, že oproti parketám, které jsme měli dřív je její udržování a čištění úplná procházka růžovou zahradou.

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 23. 10. 2021

Z úplně stejného důvodu jsme si nakonec laminátovou podlahu pořídili i my. Jen my si ji teda nechali dělat od http://www.vmpodlahy.cz/ Musím říct, že zatím jsem s ní neskutečně spokojená. Kéž bychom tu dřív měli alespoň ty parkety, ale my tu bohužel všude měli koberce. Ještě teď z nich mám noční můry.

gustawka
gustawka 13. 10. 2018

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 10. 2018

Alexe používáme již od té doby, co máme plovoucí podlahy v celém bytě

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.