Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 6. 2018
Líbí se mi

Krása za oknem, zahrádka na balkóně. Nechte rozkvést svůj domov a vypěstujte si vlastní rajčata nebo jahody

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 6. 2018
Líbí se mi
Krása za oknem, zahrádka na balkóně. Nechte rozkvést svůj domov a vypěstujte si vlastní rajčata nebo jahody

Krása za oknem, zahrádka na balkóně. Nechte rozkvést svůj domov a vypěstujte si vlastní rajčata nebo jahody

Díky českému vynálezu samozavlažovacího truhlíku se pěstování stane zábavou a radostí. Stačí zvolit správný rozměr truhlíku, vhodnou zeminu, zasadit a pak už jen zalévat. Dokonce třikrát méně než v běžných truhlících. Truhlíky Plastia šetří váš čas, prostor i energii a vy se můžete těšit krásou nebo úrodou.

Barevné varianty co ladí k vaší domácnosti

Kromě nádherných květin za vašimi okny nebo bonusu čerstvě utrženého ovoce, zeleniny či bylinek jsou krásné i truhlíky Plastia, navrhované v design studiu a pečlivě promyšlené do každého detailu. Vybírat můžete z několika barev, tvarů a velikostí. Není problém sladit barvu truhlíků s vaší kuchyní nebo terasou. Všechny truhlíky Plastia jsou vysoce funkční a pěstování se díky jim stává nenáročné.

Nebojte se odjet na víkend - truhlík zalévá za vás!

Samozavlažovací truhlík nebo květináč je schopen pojmout větší množství vody do zásoby pro další dny. Knoty uvnitř samozavlažovacího systému zajistí nepřetržitou závlahu podobnou přírodním podmínkám a vy můžete s klidem odjet na dovolenou. Ke všem truhlíkům a květináčům se samozavlažovacím systémem přikládá Plastia podrobný návod, zorientujete se rychle.

Pěstování květin nebo ovoce a zeleniny na terase nebo balkóně se nebojte, pokud budete zalévat podle potřeby, všechno vám poroste samo. Přípravu zvládne i začátečník. Samozavlažovací truhlík je geniálně jednoduchý a přitom usnadní spoustu práce. Jeho součástí je hladinoměr, který hlídá zásobu vody a podle spodní rysky poznáte, kdy musíte vodu dolít. Bude-li deštivé počasí, přebytečnou vodu naopak odvedou přepadové otvory, aby rostliny nezačaly zahnívat.

Jde to i ve velkém

Na terasu, balkon nebo malý prostor se skvěle hodí velkoobjemové truhlíky Berberis. Plastia je nabízí v různých barvách i kombinacích. Dají se spojovat do řad a obrazců, sestavíte z nich i náročnější balkonovou zahradu anebo proměníte v úrodný ráj vybetonovaný dvorek.

Díky skutečně velkému objemu zeminy nebudou rostliny strádat a kromě užitku bude prostor jimi osazený i hezký na pohled. Truhlík Berberis má jednu, dvě nebo tři nádoby a vybrat si můžete ze 4 barev. Díky kolečkům se snadno přesouvá. Dno nádoby tvoří zásobník na vodu (na 9, 18 nebo 27 litrů), který zajistí rostlinám pravidelnou dávku vody, i když nebudete na dosah. Závlahu ke kořenům zprostředkují nasákavé knoty a podpoří ji kónické otvory ve dně, kam prorůstají jemné kořínky.  Spodní zálivka chrání před obávanými plísněmi, voda se nedostane na list.

Ochutnali jste někdy čerstvě utržená rajčata, okurky nebo jahody? Pamatujete si tu chuť a vůni? S truhlíky Plastia si můžete vypěstovat na balkóně nebo terase téměř cokoli. Vybírejte z malých kompaktních nebo balkónových odrůd, samozavlažovací truhlíky Plastia vás nezklamou.

ŽENY s.r.o. moc děkují za zútulnění terasy v Pracovně Karlín!  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 21. 7. 2020

V truhlících se toho dá vypěstovat opravdu hodně. Já si tam dávám rajčata, mrkev, ředkvičky salát a samozřejmě květiny. Bez nich by to nebylo ono. Letos na jaře jsem si koupila další truhlíky a háky na truhlíky z https://www.plot-eshop.cz/pletiva/zavesny-hak-na-kvetinac/ , protože mi přišlo, že jich mám nějak málo .

Odpovědět
Svata
Svata 3. 5. 2020

Pěkné

Odpovědět
Jasper
Jasper 9. 7. 2018

Krása. Já jsem si ještě nic na balkoně netroufla pěstovat

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 6. 2018

Nádhera, děvčata, já mám na balkoně bylinky a rajčata , jsem v paneláku, tak mám omezený prostor

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 20. 6. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 125
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.