Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi

Pět důvodů, proč si pořídit společníka pro chytré vakuování

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi
Pět důvodů, proč si pořídit společníka pro chytré vakuování

Pět důvodů, proč si pořídit společníka pro chytré vakuování

Chytré vakuování nikdy nebylo jednodušší. Vakuovačka Zwilling Fresh & Save je spojením elegantního designu, efektivního výkonu a smart aplikace, která vám usnadní skladování potravin a zároveň se postará o to, aby veškeré suroviny i hotová jídla v ledničce a mrazáku vydržela až pětkrát déle čerstvá. V čem je oproti konkurenci tak výjimečná?

Je efektivní!

Chytré vakuování s  Zwilling Fresh & Save přináší revoluci ve smysluplném skladování potravin. Díky jedinečné technologii pětinásobně prodlužuje čerstvost pečiva, masa, zeleniny, ovoce i hotových pokrmů a zároveň uchovává všechny živiny a minerály. Odsátý vzduch zabraňuje tvoření mikroorganismů a významně zpomaluje proces stárnutí jídla. Potraviny jsou tak při konzumaci čerstvější, chutnější a zdravější.

Je smart!

Fresh & Save má to, co ostatní vakuovačky potravin nemají -  chytrou aplikaci, pomocí které budete vařit zdravěji, chutněji a bez zbytečného vyhazování jídla. Vakuové sáčky mají na zadní straně vytištěné QR kódy, díky kterým máte přehled o všem, co se zrovna nachází ve vaší lednici, mrazáku nebo spíži. Smart program pro uskladnění potravin obsahuje spoustu dalších funkcí. Ty vás s předstihem informují o délce spotřeby, pomohou s naplánováním nákupního listu nebo poradí, co si z dostupných surovin připravit na večeři.

Je ekologická!

Třetina vyprodukovaného jídla skončí v koši. Vakuovačka vám pomůže předcházet zbytečnému plýtvání, protože vás vždy dopředu upozorní na končící datum spotřeby. Sada navíc obsahuje dvě skleněné vakuové dózy a čtyři znovupoužitelné vakuové sáčky, které jsou oproti jednorázovým plastovým sáčkům šetrnější k životnímu prostředí.

Je sexy!

Běžné vakuovačky potravin jsou zbytečně těžké, v kuchyni zaberou spoustu místa, a ještě se s nimi špatně manipuluje. To však neplatí pro chytré skladování potravin s Zwilling Fresh & Save! Kromě své praktičnosti disponuje elegantním bílým designem ze skla a prémiových materiálů, které jsou odolné vůči poškrábání, a navíc velmi lehké, tedy vhodné ke každodennímu použití. Smysl pro detail vychází od německé společnosti Zwilling, která od roku 1731 mísí německou preciznost s italskou elegancí.

Je pro všechny!

Vakuovačka je multifunkční a zajistí čerstvost veškerých surovin – od zeleniny, přes šunky či masa až po hotová jídla. Přikoupit si k ní můžete vakuovací uzávěr na víno, který prodlužuje čerstvost, chuť i aroma tohoto lahodného moku. Z toho důvodu je chytré vakuování nepostradatelným společníkem jak pro maminky s dětmi, tak pro všechny singles.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 14. 9. 2021

Už dlouho o takovém pomocníkovi přemýšlím

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 9. 2021

To potřebuji

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 9. 2021

jo, to může být šikovný pomocník

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 9. 2021

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.