Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 8. 2020
Líbí se mi

Neztrácejte čas praním, když nemusíte

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 8. 2020
Líbí se mi
Neztrácejte čas praním, když nemusíte

Neztrácejte čas praním, když nemusíte

Praní a žehlení je na žebříčku oblíbenosti domácích prací hodně nízko. Jenomže někdo to zkrátka udělat musí, takže se s železnou pravidelností odeberete k pračce, vyperete, pověsíte a pak míříte k žehlicímu prknu. Co kdybychom vám řekli, že to může být jinak?

Český start up Cleany.cz to totiž všechno vypere a vyžehlí za vás. Možná si řeknete: „no a co, to přece dělají všechny čistírny a prádelny, ne?“ Jenomže Cleany.cz si u vás prádlo vyzvedne a zase vám ho čisté přiveze zpátky, a to všechno stihne klidně do 24 hodin.

Kromě oblečení jim však můžete svěřit i spoustu jiných úkolů. Zajistí pro vás čištění společenských šatů, kožených bund, motorkářského oblečení i bytového textilu. Hravě zvládnou záclony, závěsy, přehozy i další bytové textilie, které by pro vaši pračku mohly být moc velkým soustem.

Počůraný koberec od vašeho domácího mazlíčka také není žádný problém, i když je to peršan po babičce nebo vlněný gobelín od tetičky. Odborníci budou přesně vědět, co mají udělat, aby se vám váš koberec vrátil jako nový.

Praní dětského oblečení

Nastávající maminky mají většinou spoustu starostí a zařizování. Jednou z povinností je také příprava výbavičky. A co si budeme povídat, kamarádky i příbuzní často snesou poklady z půdy, babičky nakoupí hromady nových oblečků a na vás je to všechno vyprat a vyžehlit. Všechno však můžete mít včas připravené, voňavé a nažehlené a nemusíte proto hnout prstem. Tedy skoro, ve formuláři budete muset zaklikat, kolik kousků potřebujete vyprat a vyžehlit.

Pomoc však jistě ocení i maminky, které už nějakého toho nezbedu mají doma. Mezi vařením a péčí o dítě si budou moci najít chvilku pro sebe, když nebudou prát plínky a pobryndaná trička.

Třídění nechte na profesionálech

Stěhování nebo dlouhá dovolená? Oboje má jedno společné, spoustu prádla na praní a málo času. Místo praní a žehlení se klidně připravte na kolaudaci nebo se soustřeďte na práci. Cleany.cz má pro tyto případy službu, která se jmenuje praní na kila nebo také prádelní koš. Nemusíte nic třídit, nic počítat ani zaklikávat. Pouze odhadnete, kolik váží prádlo, které chcete vyprat, a je to.

Vybrat si můžete mezi 10, 20 a 30 kilogramy. Prádelní koš předáte kurýrovi a můžete se těšit na to, až se vám prádlo vrátí voňavé a vyžehlené.

Spacáky si také zaslouží čistírnu

Letos plánujete dovolenou v kempu u rybníka a potřebujete dostat do formy spací pytel? Pošlete ho k profesionálům, kteří si poradí jak se syntetickými spacáky - i s těmi péřovými. Spacáky totiž podobně jako bytový textil mívají problém s prostorem v domácích pračkách. Nejlépe proto uděláte, když ho pošlete do čistírny, kde mají pračky dostatečně velké.

Vaše oblečení i vybavení do přírody či na sport si zaslouží tu nejlepší péči. Jedině tak vám bude dlouho sloužit a vy se nebudete muset se svými oblíbenými kousky rozloučit. Abyste se mohli přesvědčit o kvalitě a rychlosti služeb dostanete na první praní 100 Kč.

Foto: Shutterstock, Cleany.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Denča75
Denča75 20. 9. 2020

určitě se najde segment zákazníků, co danou službu využije

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 13. 9. 2020

zajímavé

Odpovědět
sipeji
sipeji 6. 8. 2020

Určitě se někdy bude hodit.

Odpovědět
lemur
lemur 4. 8. 2020

Prima služba, ale zatím pracuje pouze v Praze.

Odpovědět
Tamara
Tamara 3. 8. 2020

Fajn služba, ale pokud to jde, raději se o své prádlo starám sama. Ale něco přece jen do čistírny nosím.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.