Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 5. 12. 2020
Líbí se mi

Nejkrásnější inspirace pro váš vánoční stromek v roce 2020

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 5. 12. 2020
Líbí se mi
Nejkrásnější inspirace pro váš vánoční stromek v roce 2020

Nejkrásnější inspirace pro váš vánoční stromek v roce 2020

Jakou barvu budou mít letos vaše Vánoce? Budou zlaté, červené nebo barevné? Pokud přemýšlíte, jak letos ozdobit váš vánoční stromeček, máme pro vás pár tipů, které by se vám určitě mohly hodit a které patří k těm nejoblíbenějším v roce 2020.

Do červena

Patříte mezi milovnice klasiky? Pak si vánoční výzdobu určitě neumíte představit bez tradičního odstínu červené. Tato kombinace totiž nevyjde z módy nikdy. Hitem letošních vánoc jsou červené ozdoby, mašle i řetězy. Skvěle je můžete zkombinovat i ze zlatými nebo stříbrnými odstíny.

Do zlata

Chcete dodat svému vánočnímu stromečku špetku nevšedního lesku a luxusu? Pak je pro vás zlatá kombinace jako stvořená! Tato třpytivá vánoční výzdoba bude ozdobou každého obývacího pokoje a postará se vám o dokonalou vánoční atmosféru. 

Do bíla

Bílé Vánoce jsou snem náš všech. Proč si je nesplnit alespoň díky vašemu vánočnímu stromečku. Bílé ozdoby, figurky i motivy sněhových vloček jsou jemné, elegantní a tradiční zároveň. Výzdobu se nebojte zkombinovat například s přírodními ozdobami jako jsou šišky nebo s metalickými zlatými odstíny, které dodají výzdobě hřejivý efekt.

Do modra

Modrá je barvou roku 2020. Je netradiční, efektní a zajímavá zároveň. Navíc skvěle evokuje pocit zimních měsíců a příchod ledových mužů. Nebojte se zkombinovat více odstínů modré od tmavě modrých vánočních ozdob až po ty tyrkysové. Neuděláte chybu.

Foto: Shutterstock, Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 24. 2. 2021

to je nádhera

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 22. 12. 2020

To já jsem si před nedávnem četla na https://anixa.cz/ o tom jak vytvořit Vánoční ozdoby vlastníma rukama a tolik mě to nadchlo, že jsem letos nic nekupovala a prostě si všechny ozdoby na stromeček vyrobila sama.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 12. 2020

nádherné stromečky, u nás je letos zase se slaměnými ozdobami, jablíčky, balíčky...mám ráda kombinaci červené a zelené barvy

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 9. 12. 2020

já bych chtěla zkusit letos do bíla

Odpovědět
potkanek
potkanek 8. 12. 2020

jsou pěkné, ale já se držím svých tradic

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.