Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 11. 2020
Líbí se mi

Instagramové účty, které musíte sledovat, pokud máte nebo toužíte mít chatu

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 11. 2020
Líbí se mi
Instagramové účty, které musíte sledovat, pokud máte nebo toužíte mít chatu

Instagramové účty, které musíte sledovat, pokud máte nebo toužíte mít chatu

Baví vás stále vylepšovat svoje víkendové obydlí? Nebo prostě rádi bydlíte v takzvaném „cottagecore“ - designu, který připomíná vesnický romantický styl? Pak musíte do svého sledování přidat tyto instagramové profily. Jsou plné inspirace, jak rekonstruovat, zařizovat, vylepšovat a zdobit vaši chatu nebo chalupu.

Víkendové úniky na chatu nebo chalupu nikdy nebyly populárnější než v roce 2020. S pandemií koronaviru nás to všechny do přírody táhne o to více. Statistiky praví, že víkendové bydlení je teď až o 33% vyhledávanější záležitostí než tomu bylo v minulých letech. Takové bydlení má jedno společné: útulnost. Většinou ho doprovází venkovský styl nábytku, uklidňující estetika a domácí prostředí. 

Pokud jste se rozhodli investovat do chaty nebo chalupy nebo už takovou máte, pak rozhodně přidejte do svého sledování na Instagramu tyto profily. Rozhodně v nich načerpáte spoustu inspirace. 

Koho sledovat, když chcete inspiraci útulné bydlení?

@grove_cottage_

Tento instagramový účet Naomi Stuart dokazuje, že víkendové bydlení nemusí být nevkusné a studené. Vlastně právě naopak! Její fotografie viktoriánské chaty obsahují převážně minimalistické odstíny, rustikální nábytek a spoustu květin. A samozřejmě jejího psa Radleyho.

@growing_greenfields

Jak by měla vypadat perfektní venkovské bydlení? Přesně podle Diany Yates. Ta ve své chatě každou fotografií na Instagramu dokazuje, že venkovský design a styl jdou ruku v ruce s praktičností.

@myenglishcountrycottage

Vzpomínáte si na film Prázdniny, kdy Cameron Diaz utekla ze slunného Los Angeles do malebného venkovského domečku kousek za Londýnem? Tak přesně tak vypadá design této 400 let staré chalupy s doškovou střechou. 

 

@tallwoodcountryhouse

Jenny Bohannon miluje zvířata a přírodu. Právě proto utíká do svého venkovského domečku, kterému ale nechybí šmrnc velkoměsta, ve kterém žije. Pokud vás baví výrazné tapety, nádherné květinové aranžmá a venkovský design nábytku, pak je tento účet to pravé pro vás.

Foto: Instagram

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 25. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.