Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 11. 2018
Líbí se mi

Máte doma uklizeno, nebo „uklizeno“?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 11. 2018
Líbí se mi
Máte doma uklizeno, nebo „uklizeno“?

Máte doma uklizeno, nebo „uklizeno“?

Když mluvíme o úklidu, většina z nás myslí na to, jak utře prach a vyluxuje. Potíž je, že při takovém úklidu nezlikvidujeme všechnu špínu. Bakterie, viry, plísně nebo nečistoty, které ulpívají na opomíjených místech, zůstávají s námi. A narušují nejen útulnost domova, ale mohou ohrozit i zdraví členů naší rodiny. Důkladný úklid totiž není jen o hadru a vodě. Je také o tom zbavit se škodlivých mikroorganismů. Například SANYTOL dezinfekce na podlahy a plochy se hodí takřka na všechny povrchy a likviduje až 99 % bakterií, virů a plísní!

Otázka zvýšené čistoty je na podzim aktuální

Domů si na botách za sychravého počasí nosíme bláto a špínu z venčí. Naši psí mazlíčci jakbysmet a o dětech ani nemluvě. Venku si děti rády hrají v kalužích, sbírají opadané listí či kaštany a když přijdou domů a nedojdou si umýt ruce, všechno to, co na jejich dlaních ulpělo, ulpívá na klice, židli, hračkách, nádobí či nábytku… zkrátka všude po celé domácnosti. Bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty jsou rázem i tam, kde jste předtím uklízeli. Co s tím? Pořádat každodenní generální úklid a nemít čas na nic jiného?

SANYTOL dezinfekční čistič na podlahy a plochy je chytré řešení. Úklid s ním je otázkou několika vteřin! A přitom jeho zásluhou zmizí nejen špína, kterou vidíte, ale i 99 % bakterií, plísní a virů.

Čistota je půl zdraví

S podzimem není spojená jen nadměrná špína, kterou si můžeme domů přinést, ale také oslabená imunita. Proto jde v případě úklidu často i o otázku zdraví a je tedy vhodné k úklidu čas od času přidat také dezinfekci. Bakterie, plísně a viry nás totiž při oslabené imunitě snáze mohou napadnout a my pak podléháme virózám nebo závažnějším respiračním onemocněním. SANYTOL dezinfekční čistič na podlahy a plochy toto riziko pomůže snížit.

Navíc je skutečně univerzální. SANYTOL je možné použít prakticky na všechny povrchy. Neobsahuje chlór, takže zachovává jejich barevnost, a jak prokázaly testy, nenarušuje ani jejich strukturu nebo pevnost. Bez obav jej proto můžete použít na dlažbu, lino, laminátové podlahy, ale i plasty, nepoškodí ani potahové látky, koberce nebo keramiku.

Universální prostředek SANYTOL

Naprosto hravě si poradí i s dřevěnými a kovovými povrchy s výjimkou mědi a zinku. Máte-li staré kameninové nádoby po babičce, které chcete vytáhnout ze sklepa a mít je doma třeba jako květníky, i na ně můžete vzít SANYTOL. Dokonce se hodí také pro ošetření problematických povrchů, jako je mramor. Většina lidí velmi dobře ví, že mramor patří mezi nejcitlivější povrchy vůbec. Mnohé chemické látky na něm zanechávají nevzhledné skvrny, kterých se se Sanytolem dezinfekčním čističem na podlahy a plochy nemusíte obávat.

Co o něm ještě potřebujete vědět? Snad jen to, že SANYTOL dezinfekční čistič jako bonus příjemně provoní váš byt. Vybrat si ho můžete ve variantě s vůní eukalyptu, nebo citrusu!

Více na www.sanytol.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 18. 11. 2018

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 11. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
95 998
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.