Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 8. 2018
Líbí se mi

Léto plné aktivního odpočinku

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 8. 2018
Líbí se mi
Léto plné aktivního odpočinku

Léto plné aktivního odpočinku


Sousloví „aktivní odpočinek“ stále častěji plní stránky magazínů a osvětových knih o budování zdravého ducha ve zdravém těle. Co ale vlastně toto spojení, které si ve své podstatě protiřečí, znamená?

Jinými slovy lze říci, že volný čas bychom neměli trávit nicneděláním a poleháváním před televizní obrazovkou, ale spíše vyrazit ven do přírody, či začít provozovat nějaký sport. Jednoduše se oprostit od běžné denní a pracovní rutiny, a právě díky pohybu přijít na jiné myšlenky. Jak vyzrát na onen uvolňující pohyb poradí společnost Marimex. 

S hlavou v oblacích

Zdrojem aktivního pohybu a zdravé relaxace se v poslední době stávají trampolíny. Díky vysoké nosnosti dávají prostor nejen dětskému hraní, ale i posílení svalů, aerobní kapacity a odolnosti vůči stresu u dospělých. Deset minut skákání na trampolíně dokonce prospěje pohybovému aparátu více než půl hodiny běhu.

Ze skákání na trampolíně udělal Marimex bezpečnou zábavu díky preciznímu zpracování a detailním modifikacím materiálu. Na ochranné prvky trampolín je kladen velký důraz, proto jsou řazeny mezi nejspolehlivější na českém trhu.

Novinkou stávajícího léta jsou trampolíny Marimex Premium, které vynikají zejména unikátním designem, barevností a větší bezpečností. Zvýšené stability je dosaženo pomocí vyššího počtu nohou, případně zapuštěním trampolíny do země. Bezpečnost zajišťují zesílené ochranné kryty pružin a nová technologie T-spojů. Vnitřní ochrannou síť podpírají dynamicky prohnuté tyče a napnutou ji drží zpevněná horní obruč. Skákací plocha je vyrobena z velmi odolného a neabrazivního materiálu s vysokou životností.

Stylové koupání

Ideální pohybovou aktivitou i osvěžením v létě je koupání. A když už je léto v plném proudu a nezbývá čas na řešení zapuštěných bazénů, nabízí se bazény nadzemní. V oblasti takových bazénů je trendem zejména jednoduchost, a to jak v případě stavby bazénu, přípravy podloží, tak i následné péče. Zákazník chce co nejrychlejší a nejsnadnější přístup ke koupání, ovšem za příznivou cenu a nikoliv na úkor kvality.

Takové požadavky splňují nadzemní bazény na maximum. Jejich montáž zabere zhruba půlhodinu času, přesto jsou díky pevné trojvrstvé fólii či kovové konstrukci velmi stabilní. Navíc kvůli jejich instalaci není třeba žádných výrazných úprav pozemku ani zřizování stavebních povolení a cenově se i s příslušenstvím pohybují kolem 5 000 korun. Jedněmi z nejoblíbenějších nadzemních bazénů jsou aktuálně bazény Florida a Tampa.

Pro letošní koupací sezónu společnost přináší novinku v kategorii nadzemních bazénů. Doposud všichni znali nadzemní bazény jen v tradiční modré barvě, nyní jsou k dostání i v inovativním ratanovém designu. Pro zastánce dlouhodobě nejprodávanějších bazénů s nafukovacím prstencem jsou v ratanovém vizuálu v prodeji bazény typu Tampa. V novém hávu je představen i bazén Florida s kovovou konstrukcí.

Dětské království

Pohyb je samozřejmě důležitý i pro děti. V dnešní době však není jednoduché dostat je od počítačů, herních konzolí a seriálů, které pro ně představují nekončící možnosti vyžití a předkládají jim hotové fantaskní světy. Dříve si takové světy děti samy vytvářely hraním. Pojďme jim ukázat, že to jde i nyní.

Hraním se děti odjakživa učí, rozvíjejí základní dovednosti i představivost. Budují prostor, ve kterém má vše své zákonitosti a i nemožné se stává reálným. Místo pro plnění dětských snů je jednou z nejzásadnějších součástí vyrůstání. Vlastní království je proto naprostou nezbytností každého dítěte.

Marimex proto toto léto přichází s novinkou – dětskými hřišti, která jsou ideálním místem pro zhmotnění dětských fantazií. Malé i velké děti díky nim mohou trénovat obratnost, motoriku i sílu. Modulové systémy hřišť zahrnují věže a domečky, které jsou doplněny o rozličné typy houpaček, skluzavek, pískovišť, lezeckých stěn, žebříků či šplhacích lan a tyčí. Vybrat optimální sestavu dle preferencí a věku dítěte je díky pestré nabídce velmi snadné.

O Marimex

Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již 25 let, a proto bezpečně ví, jak zajistit zábavu na čerstvém vzduchu a vlastní zahradě. Usilovně pracuje na neustálém vývoji a zdokonalování technologií pro maximální komfort uživatelů. Jen v letošním roce přichází hned s několika novinkami. Více o produktech, službách a aktuální akční nabídce se dozvíte na www.marimex.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 17. 5. 2020

My máme s rodinou na léto jasné plány. Budeme na zahradě u bazénu, maximálně pojedeme na nějaký výlet. Bazén jsme si koupili vloni z https://www.top-bazeny.cz/ a zjistili jsme, že nám vlastně nic nechybí. Děti se v něm vyblbnou, já s manželem se tam osvěžím a to nám stačí.

Odpovědět
avatar

Za mě je v horkých letních dnech určitě tím největším relaxem a odpočinkem zahradní bazén. Nedávno jsme si pořídili nový z https://www.albixon.cz/bazeny/ a musím říct, že jsem si na něj tolik zvykla, že si bez něj léto už ani nedovedu představit.

Odpovědět
evix_
evix_ 3. 10. 2018

Souhlas. Hlavně nejsou vůbec esteticky hezké. My to nakonec vyřešili tak, že jsme koupili bazén" target="_blank">https://www.albixon.cz/bazeny/">bazén sice nadzemní, ale vizuálně „obložený“ dřevem. Vypadá to opravdu mnohem lépe

Odpovědět
lemur
lemur 9. 8. 2018

Prima.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 7. 8. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 418
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.