Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 5. 2018
Líbí se mi

Krásně svítí a připomíná kosmickou loď. Dobijte si energii během spánku

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 5. 2018
Líbí se mi
Krásně svítí a připomíná kosmickou loď. Dobijte si energii během spánku

Krásně svítí a připomíná kosmickou loď. Dobijte si energii během spánku

Léčitel Ivan Rybjanský, původní profesí matematický analytik a programátor, vynalezl unikátní přístroj, který vypadá jako z vesmíru. Jeho vynález se jmenuje Somavedic, je vyrobený z polodrahokamů, drahých kovů a proslulého českého skla.

Je známo, že každý konkrétní minerál vyzařuje energii, vibrace na určité frekvenci. Tato schopnost ovlivňuje okolní prostředí, energeticky ho mění, harmonizuje a vylaďuje. Somavedic v sobě ukrývá podle typu dvanáct až devatenáct polodrahokamů, mikrogramy palladia, mědi, stříbra, platiny a zlata. Je sestrojen na principu řízeného uvolňování jejich energie.

Vzájemně se podporující vibrace kamenů dokážou pozitivně vyladit prostředí

Vlivy okolního prostředí, např. geopatogenních zón, jsou dnes již měřitelné a těchto poznatků se využívá pro optimální funkci a nastavení Somavedicu. Do bytu je tedy vhodný Somavedic Lumen, do menšího domu spíše Harmonie, ve větších budovách skvěle funguje Medic, v obchodech, kancelářích a na podobných frekventovaných místech boduje Quantum. Speciální Somavedic, Atlantik, je skladbou minerálů a jejich nastavením vhodný pro upravování a pročištění vody.

Bezesporu nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí. Takové prostředí umí Somavedic vytvořit. Je účinný především v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní. Jsme-li během spánku vystaveni negativním vlivům, organismu není umožněno přirozené dobíjení energie, potřebné pro kvalitní regeneraci, a postupně nastává disharmonie a nemoc.

Při používání Somavedicu dochází nejprve ke zrušení vlivu geopatogenních zón, zpravidla již během prvních 3 hodin po instalaci. Zpočátku obvykle žádné viditelné změny nepocítíte, někteří citliví jedinci ale mohou jeho účinky zažít téměř okamžitě. Od pocitu pročištění vzduchu k většímu uvolnění, klidu mysli, zvýšené osobní energii až k téměř euforii.

Účinky tohoto jedinečného přístroje se délkou používání zvyšují

V horizontu:

3–5 dnů

Mění se spánkový režim, spánek se prohlubuje a normalizuje. Již po několika dnech působení Somavedicu se ráno budíte více odpočatí.

3–6 týdnů

Dochází k eliminaci geopatogenní zátěže organismu i všech materiálů, které byly pod vlivem geopatogenních zón.

1–3 měsíce

Během této doby by měla být eliminována parazitární, bakteriální, plísňová i virová zátěž (v závislosti na životosprávě a dalších okolnostech). Metabolismus je vyrovnaný a nastává viditelné zvýšení životní energie.

3–6 měsíců

Vaše energetické pole je Somavedicem již pročištěné. Pokud některé zdravotní potíže ještě přetrvávají, často bývají jen doznívajícími projevy pouze na fyzické úrovni. 
Projevuje se výrazně vyšší úroveň životní energie.

6–12 měsíců

Dochází k odeznívání vážnějších zdravotních potíží a účinné detoxikaci organismu.

Výborné výsledky Somavedicu jsou podložené vynikajícími zkušenostmi z mnoha biorezonančních center a věrohodně je dokumentují také četné případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou BICOM.

Somavedic již pomáhá lidem po celém světě, je to dokonalý pomocník na cestě k plnému zdraví, vnitřní spokojenosti a harmonickému prostředí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 18. 5. 2018

Zajímavé a pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 5. 2018

velmi zajímavé,ale jistě to bude dosti drahé??? No už to vidím, tak na to taky nemám korunky

Odpovědět
Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o. 18. 5. 2018

budeme i testovat tak třeba budete mít štěstí!

Tvořilka97
Tvořilka97 18. 5. 2018

U toho bych neusnula :/

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 17. 5. 2018

Je krásný, ale za 12 tisíc si ho fakt nekoupím

Odpovědět
vcelka
vcelka 17. 5. 2018

Už jsem o něm slyšela mnoho pozitivního...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.