Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 10. 2020
Líbí se mi

Kouzlo, které úplně změní váš den

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 10. 2020
Líbí se mi
Kouzlo, které úplně změní váš den

Kouzlo, které úplně změní váš den

Znáte to – rychle vstanete, skoro ještě za tmy vyrazíte do práce nebo do školy, seznam dnešních úkolů vám mezi obočím prohlubuje zachmuřené rýhy a z ranních podmračených tváří kolemjdoucích taky moc optimismu do nového dne nenačerpáte. Když se k tomu přidá pár kapek deště, ovlivní tyto ranní pocity celý váš den. To je ale velká škoda a přitom ke změně stačí opravdu málo.

Drobnost, která projasní den

Malá věc pro radost, která vás bude provázet dnem a dodá mu jemnost a lehkost. Ráno jsme v tom téměř všichni spolu – doma si v každodenním shonu nestihneme ani vypít čaj nebo kávu, natož se pořádně nasnídat. Pak čekání na zastávce nebo v koloně a po takovém začátku je těžké cítit radost a uvolnění. Díky beECO to teď bude lepší. Zpříjemní vám den už od začátku. Zahřeje cestou do práce, pomůže přečkat nekonečnou poradu, dodá energii k odpoledním pochůzkám a pomůže s večerní náloží ve fitku.

Dobrá nálada s beECO

Připravte si na cestu do práce kávu do jemně pastelově zbarveného šálku beECO Espresso. Že potřebujete víc kávy nebo raději čaje? Pak je tu kelímek s ouškem na víčku pro lepší držení beECO Americano, do kterého se vejde skoro půl litru pití, ale spolehlivý a příjemný doprovod vám zajistí i beECO Tour. Všechny tyto barevné hrníčky mají dvojité stěny i dna, takže se i při naplnění horkým pitím dobře drží, nebudou vás od nich pálit ruce a nápoje si svou teplotu zachovají delší dobu. Zapomenout nesmíme ani na beECO Fitness – shaker, který vám pomůže při cvičení nebo s vámi jako spolehlivý parťák uběhne pravidelnou denní dávku kilometrů. Díky promyšlenému řešení si proteinový nápoj rozmícháte snadno přímo v něm, kdekoliv a kdykoliv.

Co mají všechny hrníčky, šálky a lahve na pití beECO společného?

Odolnost a praktičnost. Můžete je používat opakovaně, den co den. Jejich jemné barvy se hodí pro každou příležitost a ke každému looku. Snesou teploty od -20 do +120 °C. Lásku k přírodě – základem materiálu, z něhož jsou vyrobeny, je pšeničná sláma. Přesněji řečeno zbytky po jejím zpracování. Ze suroviny, která by se jinak nevyužila, tak vzniklo něco, co dokáže vytvořit nový, hezčí den v jinak obyčejném týdnu. Vy se můžete usmívat při každém napití a příroda ocení, že si u pouličního stánku se svou oblíbenou kávou neberete to-go do jednorázového kelímku, ale necháte si naplnit svůj beECO slaměný šálek.

Foto: Shutterstock; beECO

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 7. 10. 2020

Krásné šálky a velmi praktické.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 10. 2020

prima

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 10. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 3. 10. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 3. 10. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 457
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.