Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 2. 4. 2021
Líbí se mi

Jak vyzdobit velikonoční stůl? Inspirujte se jednoduchými nápady

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 2. 4. 2021
Líbí se mi
Jak vyzdobit velikonoční stůl? Inspirujte se jednoduchými nápady

Jak vyzdobit velikonoční stůl? Inspirujte se jednoduchými nápady

Králík už je v troubě, vajíčka nabarveny a mazanec kyne. Pokud se těšíte na Velikonoce stejně jako my, pak určitě oceníte super tipy na výzdobu vaší velikonoční tabule. Protože když jste si dala tu práci se všemi oblíbenými recepty a pokrmy, byla by škoda hezky neprostřít, nemyslíte? Zapojte do výroby velikonočních dekorací na váš stůl děti a užijte si krásné velikonoční svátky.

Vajíčka jako jmenovka

Požádejte děti, aby vám obarvili pár velikonočních vajíček v oblíbené barvě, vyzměte fixu a připište na ní členy vaší domácnosti. Snadno tak vytvoříte originální jmenovky, které dodají vašemu stolu speciální rozměr.

Originální místo pro vajíčka

Tác, který obyčejně používáte pro servírování nápojů, tentokrát použijte jako stylovou výstavku pro nabarvená vajíčka a dekorace. Bude vám stačit mech nebo jarní travička, kterou použijete jako podklad.

Přivolejte jaro květinami

Nechte svůj velikonoční stůl rozkvést. Co použít více malých váziček a umístit do nich oblíbené jarní květiny jako narcisy, krokusy nebo tulipány? Zaručuji vám, že tento detail udělá váš stůl opravdu speciální!

Originální prostírání

Zapojte do přípravy velikonoční tabule i ty nejmenší. Stačí, když jim na papír předkreslíte tvar vajíček a necháte na jejich fantazii, jak je vyzdobí. Výkresy pak snadno můžete použít jako prostírání.

Místo servírovaného oběda trendy raut

Překvapte svojí rodinu novým pojetím vašeho velikonočního oběda. Co takhle místo klasického servírovaného jídla udělat raut? Stačí uvařit více velikonočních pokrmů, přidat originální dekorace, talíře a prostírání. Vaši hosti určitě ocení, že si vyberou na co budou mít chuť.

Velikonoční váza

Vystavit velikonoční vajíčka, jež dělali vaše děti, můžete mnoha způsoby, ale jedním z nejoriginálnějších je použít je například do vázy s čerstvými květinami. Vaše rodina je tak bude mít celou dobu oběda na očích.

Foto: Shutterstock, Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 29. 7. 2021

Já dělám také velikonoční výzdobu na stůl, ale jen tak decentně, aby nebyl celý stůl schovaný. Byla by ho totiž škoda. Máme stůl z pryskyřice, který manžel sám vyrobil. Objednal si pryskyřici z https://www.epoxio.cz/blog/vyroba-stolu-z-epoxidove-pryskyrice-krok-za-krokem , našel si návod, jak na to a pustil se do díla a musím říct, že jsem takový výsledek opravdu nečekala, když to dělal poprvé v životě .

Odpovědět
Rajka
Rajka 3. 4. 2021

Krásný článek plny jara a skvělých nápadů

Odpovědět
avatar

GotoAssignmentHelp is Assignment Help Company providing writing services in world. We always look customer satisfaction rather than demanding only money. https://www.gotoassignmenthelp.com/ca/ https://www.gotoassignmenthelp.com/ca/essay-help/

Odpovědět
avatar

GotoAssignmentHelp is Assignment Help Company providing writing services in world. We always look customer satisfaction rather than demanding only money.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 4. 2021

nádhera, ale je fakt, že u nás se Velikonoce nijak neprožívají, povětšinou nejsme ani doma, tudíž to s výzdobou nepřeháním

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.