Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 9. 2021
Líbí se mi

Jak efektivně a šetrně skladovat potraviny?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 9. 2021
Líbí se mi
Jak efektivně a šetrně skladovat potraviny?

Jak efektivně a šetrně skladovat potraviny?

Vakuovačka je perfektním pomocníkem pro každou hospodyni, která chce uchovat čerstvé suroviny nebo hotová jídla tak, aby vydržela v té nejlepší kvalitě co možná nejdéle. A pro maminky to platí dvojnásob. Řešením pro efektivní a jednoduché skladování potravin je chytré vakuování Zwilling Fresh & Save! 

Pětkrát déle čerstvé

Pečivo, maso, ryby, hotová jídla, zelenina či ovoce vám díky vakuování potravin vydrží až 5x déle čerstvé. Speciální technologie pomáhá uchovat jejich jedinečnou chuť, vitamíny, živiny a minerály a v mrazničce předchází poškození surovin jejich náhlým zmrazením. Efektivní odsátí zbavuje jídlo všech nežádoucích bakterií, a navíc zpomaluje jeho stárnutí. Kromě klasického vakuování potravin je možné přikoupit si také vakuovací špunty na víno, které zpomalují proces oxidace a významně tak prodlužují čerstvost, buket, aroma i chuť otevřené lahve vína.

Minimalistický design

Odhoďte všechny vakuovací sady, které jsou těžké, zabírají hodně místa, a ještě se s nimi špatně manipuluje. Vakuovačka Zwilling Fresh & Save je spojením minimalistického designu, prémiových materiálů a jednoduchého ovládání. Součástí balení je elektrická pumpa na vakuování potravin, dvě vakuové dózy a čtyři sáčky do vakuovačky. Zmáčknutím jednoho tlačítka se zapne a sama pozná, kdy se má zase vypnout.

Chytré vakuování

K šetrnému uchovávání potravin vám stačí smart aplikace ve vašem mobilu. Ta bude vždy po ruce, když budete chtít zjistit aktuální seznam potravin v lednici a jejich momentální kvalitu. Chytrá vakuovačka vás upozorní na blížící se datum spotřeby, pomůže s naplánováním nákupního listu a poradí i se zdravým a chutným receptem na oběd. 

Šetřete čas i peníze 

Průměrný Čech vyhodí ročně až 46 kilo potravin. Vyhněte se nežádoucímu plýtvání a nakupujte jen ty suroviny, které opravdu využijete. Díky Zwilling Fresh & Save si sami můžete navrhnout jídelníček do více dní a ušetřit tak váš drahocenný čas i peníze. Vakuové dózy můžete vzít s sebou na cesty, do práce nebo na výlet. Jídlo si v nich kdykoliv ohřejte a rovnou také zkonzumujete. Silikonový uzávěr se postará o jedinečný chuťový zážitek.

Odpovědně k životnímu prostředí

Přemýšlíte o tom, jaké má vaše vaření dopad na životní prostředí? Chytré vakuování Zwilling Fresh & Save není pouze praktický pomocník do kuchyně, ale jde o ohleduplný způsob udržitelného skladování potravin. Skleněné vakuové dózy i vakuové obaly můžete využívat opakovaně, díky čemuž jsou oproti klasickým plastovým sáčkům šetrnější k přírodě i k vašemu zdraví. 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
potkanek
potkanek 16. 9. 2021

bude to určitě drahé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 9. 2021

prima

Odpovědět
avatar
Petra Pecka 16. 9. 2021

Vypadá to perfektně, než omdlíte u ceny.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 16. 9. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.