Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 10. 2020
Líbí se mi

Funkční pasty pomáhají kočičím bříškům od chlupových chomáčků

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 10. 2020
Líbí se mi
Funkční pasty pomáhají kočičím bříškům od chlupových chomáčků

Funkční pasty pomáhají kočičím bříškům od chlupových chomáčků

Když si kočky čistí svou srst, spolykají velké množství chlupů. Ty mohou na cestě trávicím traktem tvořit chomáče, které mnohdy vedou k mezi kočkaři dobře známému zvracení, dávení či zácpě. Jak našim kočičím parťákům od smotků chlupů pomoci? Častým česáním i funkčními pastami Brit Care Cat.

Problém s chlupy, které se hromadí v žaludku a tvoří chomáče (neboli trichobezoáry), trápí kočky s dlouhou, ale i krátkou srstí. Abychom našim šelmám se smotky pomohli, měli bychom jejich kožíšek pravidelně vyčesávat. Kočku proto ideálně už od kotěte navykejte na pravidelné česání, které ji přebytečných chloupků zbaví. Tento „rituál“ je obzvláště důležitý u dlouhosrstých koček, kterým může srst bez větší péče plstnatět.

Dalším krokem při prevenci proti trichobezoárům je pravidelné podávání funkčních past, které mají za úkol podpořit přirozený průchod spolknutých chlupů a zabránit tak tvorbě právě zmíněných smotků.  Zde mohou být velice účinným pomocníkem nové funkční pasty Brit Care Cat.

Jejich hlavní funkční složkou je slad, který je zdrojem zdravé vlákniny, a navíc pomáhá zvýrazňovat chuť. Tyto zdraví prospěšné pochoutky zajišťují bezpečný průchod již vzniklých trichobezoárů trávicím traktem kočky a podporují jeho přirozené čistění. Žádné smotky tak vašeho kočičího parťáka dále trápit nebudou.

Pochoutka a pomocník v jednom

Kromě sladu obsahují pasty také rostlinné oleje a tuky, minerály a vitamínové doplňky, jako jsou taurin, probiotika i omega 3 mastné kyseliny, které dodají tělu vašeho kočičího miláčka všechny potřebné látky. Díky jemné textuře a lahodné chuti navíc neslouží pouze jako zdraví prospěšný doplněk stravy, ale také jako lákavá pochoutka i pro extrémní vybíravky. Vhodné jsou i pro koťátka.

Funkční pasty servírujte buď denně ke krmivu, případně kočku nechte, ať si doporučenou dávku olízne přímo z tubičky. Vybírat můžete ze čtyř různých receptur – sýrového krému s probiotiky, antihairball varianty s taurinem, multivitaminové pasty nebo lososového krému. A protože Brit na zdraví kočičích parťáků skutečně dbá, ve složení nenajdete žádná umělá dochucovadla, cukry ani konzervanty.

Foto: Brit

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tia
Tia 21. 10. 2020

Toto by som veľmi rada vyskúšala, moje mačky majú stále problém s trichobezoármi,aj napriek kvalitnej strave. Veľká škoda, že sa dá zapojiť do testovania len s osobným odberom v Prahe. Uvítala by som možnosť na Ženy sro pokiaľ firma, ktorá dáva produkt na testovanie a nechce hradiť poštovné, aby sme si mohli zaplatiť poštovné my, napríklad s doručením do zasielkovne(lacné poštovné). Takto by sa do mnohych testovaní mohlo zapájať oveľa viac ľudí, ktorí nemaju možnosť osobného vyzdvihnutia na Pracovně a nerobí im problem uhradiť poštovné

Odpovědět
avatar
Kateřina Šlimarová 21. 10. 2020

neznám, určitě vyhledám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 417
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.