Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 11. 2018
Líbí se mi

Kreativita bez hranic: Zapojte celou rodinu a vytvořte si vlastní dekorace na stromeček, nebo formy na cukroví

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 11. 2018
Líbí se mi
Kreativita bez hranic: Zapojte celou rodinu a vytvořte si vlastní dekorace na stromeček, nebo formy na cukroví

Kreativita bez hranic: Zapojte celou rodinu a vytvořte si vlastní dekorace na stromeček, nebo formy na cukroví

Také rády tvoříte? Pro všechny tvořivé ženy jsme připravili tento článek o revolučním 3D tisku a tiskárně, vhodné do každé tvořivé domácnosti. Tiskárna, je elegantní a je velká asi jako domácí kávovar. DIY (do it yourself) je fenomén dnešní doby - stále více lidí se vrací k domácí výrobě všeho druhu. Pokud byste si i vy rády vyrobily třeba originální dekorace, ozdoby na stromeček, nebo vykrajovátka cukroví, neváhejte a seznamte se s naší Tiskárnou pro ŽENY.  

3D tiskárna Evolution R1 neboli Tiskárna pro ŽENY

Tato 3D tiskárna se vyznačuje jednoduchou obsluhou a elegantním designem, a proto se hodí do každé domácnosti. Evolution R1 dokáže tisknout z různých typů materiálů (tiskové struny) prakticky jakékoli předměty. Tiskárna je dokonce nabízena v několika barevných varintách. Součástí tiskárny bude 1 kg materiálu jako dárek. Tiskárna má nízké provozní náklady a díky speciálně použité elektronice velmi tichý provoz.

Revoluční metoda 3D tisku - fantazii se meze nekladou

3D tisk, tedy trojrozměrný tisk, je revoluční metoda tisku, která je prospěšná v mnoha oblastech. Nejen, že významně pomáhá ve zdravotnictví, kdy je možné vytisknout například protézu, nebo přesné modely pro studium anatomie, v automobilovém průmyslu (součástky do automobilů), v gastronomii (formy na dorty či cukroví, náčinní na vaření... ), sochařství, stavebním průmyslu, školství (pomůcky pro výuku) aj. ale jejími výrobky si můžete zkrášlit i svůj domov.

Nejen krásné dekorace do bytu, ale i pomocníky do kuchyně, či módní doplňky - i to umí domácí Tiskárna pro ŽENYNamísto papíru používáte kotouče speciálního plastového materiálu tzv. filament, ze kterého vznikají pomocí jednoduchých programů z počítače, modely podle šablon a pro ty zkušenější i ryze originální věci. 

    Oddělovač vaječného bílku

Upečte domácí cukroví a vyrobte si i domácí vykrajovátka!

Upéct si domácí vánoční cukroví je tradice, kterou nevynechá žádná správná hospodyňka, když ale spojíte tradici s moderní technologií, můžete upéct cukroví, jaké nikdo jiný nemá. Pomocí 3D tiskárny si jednoduše vytisknete svá domácí vykrajovátka

Do pečení nezapomeňte zapojit své ratolesti  

     Originální vykrajovátka z domácí tiskárny Evolution R1 

Hračky pro rozvoj motoriky

3D tiskárna nejen že rozvíjí vaši tvořivost, ale pomocí hraček, které si samy vyrobíte bude rozvíjet i vaše děti. Můžete si dotisknout ztracené lego kostičky, nebo například puzzle hry pro rozvoj jemné motoriky.

Tiskárnu si můžete nadělit pod stromeček a udělat tak radost celé své rodině při tvorbě DIY výrobků. E-shop najdete ZDE.

Technické parametry najdete zde.

 

Foto: archiv společnosto Siranevolution

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
František Klapal 17. 4. 2020

S 3D tiskárnou se dá užít spousta srandy. Já mám jednu podobnou doma a teď přemýšlím, že bych nějakou koupil i do své firmy. Tam by to ale chtělo už nějakou lepší a to není zrovna malá investice. Hodila by se mi na výrobu různých prototypů. Právě na těch se totiž díky 3D tisku dá docela dost ušetřit, viz například tento článek: https://www.sharplayers.cz/jak-snizit-naklady-na-vyrobu-a-prototypovani-pomoci-3d-tisku/

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 12. 2018

krásné, mně s pečením rád pomáhal synek, klidně by pekl až do půlnoci, kdybych ho nevyháněla spát....Rád plnil formičky...

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 18. 11. 2018

Formičky jsou skvělý nápad

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 13. 11. 2018

Odpovědět
matejm
matejm 6. 11. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.