Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 27. 3. 2021
Líbí se mi

Co potřebujete vědět o geopatogenních zónách: jak je poznáte a jak se jich zbavit?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 27. 3. 2021
Líbí se mi
Co potřebujete vědět o geopatogenních zónách: jak je poznáte a jak se jich zbavit?

Co potřebujete vědět o geopatogenních zónách: jak je poznáte a jak se jich zbavit?

Trápí vás zdravotní problémy bez jasných příčin? Přijeli jste někdy třeba do hotelu a bez jakéhokoliv důvodu jste se v něm necítili dobře? Špatně se vám spí v ložnici nebo vás často bolí hlava? To je jen několik příznaků, které mohou o výskytu geopatogenních zón vypovídat.

Říkalo se jim „černé skvrny“, „dračí žíly“ nebo také „Božská místa“. Výskyt geopatogenních zón a zmínky o nich sahají hluboko do minulosti. Tato místa jsou zmiňovaná již ve staroegyptských a čínských rukopisech. Například čínský císař, který žil v roce 2300 př. n. l. vydal nařízení zakazující stavbu bez souhlasu lékaře nebo kněze. Tato vyhláška dokonce dodnes platí v některých čínských provinciích.   

Co jsou geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóna je termín z oblasti psychotroniky a léčitelství, kterým se označují údajné pásy na Zemi se zhoubnými účinky na naše zdraví. Jako původce moderní geopatologiaké teorie bývá uváděn Georges Lakhovsky. Ten kolem roku 1930 označoval místa poruch frekvence vlnění vydávaného Zemí. Jeho teorie předpokládala, že ze Země vychází vibrace o základní frekvenci 8 Hz. Změny frekvence a charakteru vibrací, k nimž dochází v místech, kde je šíření těchto vibrací narušeno, mohou podle této teorie působit na imunitní systém u živých organismů a tím zvyšovat riziko zdravotních poruch nejrůznějšího druhu.  

Způsobů, jakým tyto geopatogenní místa vznikají, je mnoho. Může to být vlivem různých podzemních anomálií jako jsou tektonické posuny zemských vrstev, praskliny, jeskyně, podzemní proudění vody a taky místa, kde se mísí různé druhy hornin.  

Za jaké nemoci mohou geopatogenní zóny?

Míra škodlivosti není vždy stejná. Je důležité si uvědomit, že žádná ze zemských energií, se kterými máme co do činění, není prvoplánově nebezpečná. Důvodem, proč jsou tyto energie pro lidské zdraví náročné, je to, že jejich silné vibrace mohou oslavit imunitní systém člověka, pokud jim je vystaven po delší dobu. 

Nepříznivé vlivy geopatogenních zón se mohou projevovat různě podle místa, intenzity a také citlivosti každého z nás. Mírnější škodlivé účinky se projevují například nepohodlím na fyzické či psychické stránce. Mezi ty fyzické projevy patří například bolest hlavy, bolesti zad, choroby páteře, trvalé revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí. Po psychické stránce to často bývá nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce. Mezi další typické příznaky neblahého účinku geopatogenních zón může patřit astma, migrény, otoky, vysoký krevní tlak, záněty žil či únavový syndrom.

Jak problémové zóny nejlépe poznat?

Současných laických technik a praktik je mnoho a mohou vám mnohé napovědět. V minulosti byly nejúčinnějším způsobem detekce geopatogenních zón například zvířata. Například hospodář než umístil na nějaké místo svou postel, pustil do místnosti psa. Kam si pes lehl, tam bylo nejpříhodnější místo odpočinku i pro jeho pána. Psi a kočky jsou totiž daleko více vnímavější a citlivější. Dobrým pomocníkem mohou být i květiny. Vadnou vám často ve váze dřív než byste čekali? Tam, kde vám většina květin uschne a neprospívá, je s největší pravděpodobností výskyt geopatogenní zóny. Více technických způsobem rozpoznání geopatogenních zón může být například rádio s krátkými vlnami. Zkuste ho zapnout například v ložnici na místě, kde má nejlepší signál. Pomalu s ním pak projděte zbytek pokoje a tam, kde se signál úplně ztratí, se může vyskytovat geopatogenní zóna. 

Jak se geopatogenních zón zbavit?

Geopatogenních míst není šance se zbavit, protože jejich výskyt je skryt hluboko pod zemským povrchem. Některá zařízení ale dokáží snížit intenzitu záření a omezit negativní účinky na člověka. Například přístroje Somavedic dokáží spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy elektrosmogu a geopatogenních zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech výzkumu a zkoušek a testován odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center. Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ale díky zásahu eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu. 

Jak Somavedic funguje?

Somavedic funguje na principu řízeného uvolnění energie minerálů - jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavení, které tvoří jádro Somavedicu. Je známo, že každý konkrétní minerál „vibruje“ na určité frekvenci (to platí nejen o minerálech, ale i o všem ostatním) a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí a tím ho určitým konkrétním způsobem ovlivňovat. Z toho do jisté míry vychází léčebné nebo léčitelské využití drahých kamenů. Celkově tak přispívá k harmonizaci vašeho domova i vás samých. 

Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít. Ta se za běžných okolností nachází v latentním stavu, takže se samozřejmě zpravidla nijak významně neprojevuje. Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály „vibrují“, je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic. 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 29. 3. 2021

zajímavé a věřím, že na tom něco bude

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 3. 2021

moc tomuto nerozumím

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 3. 2021

To je opravdu věda, které bych ráda rozuměla.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.