Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi

Aby žehlení nebylo mučení. Víme, jak na to!

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi
Aby žehlení nebylo mučení. Víme, jak na to!

Aby žehlení nebylo mučení. Víme, jak na to!

Žehlení obvykle nepatří mezi nejoblíbenější domácí činnosti a často jej považujeme za „nutné zlo“. Stačí se podívat na plný koš zmačkaného prádla a už máme osypky. Napadlo vás zkusit zaujmout trochu jiný postoj? Vždyť se jedná o činnost, u které není potřeba přemýšlet, a naopak lze do jisté míry relaxovat. Dáme vám pár tipů, jak si žehlení maximálně zpříjemnit.

Vytvořte si příjemnou atmosféru

Žehlení samo o sobě nenabízí mnoho zábavy. Ale když si pustíte oblíbenou hudbu, audioknihu nebo televizi, je to hned o něčem jiném. Můžete si nalít dvojku červeného, zapálit vonnou svíčku a uvidíte, že vám práce půjde hned lépe od ruky.

Najděte ten správný čas

Přijdete domů z práce, uvaříte večeři, obstaráte rodinu, a když máte konečně chvíli čas pro sebe, měla byste ještě žehlit? To ani náhodou! Nemá smysl žehlit za každou cenu. Případně vyžehlete jen nejnutnější věci a zbytek prádla nechte na jindy. Je lepší obětovat dvě hodiny o víkendu, kdy jste relativně odpočinutá, než žehlit večer nahonem a skoro u toho usínat, stejně výsledek nebude 100%.

Prkno je základ

K dokonale vyžehlenému prádlu velkou mírou přispívá i kvalitní žehlicí prkno. Pokud budete žehlit na zemi nebo na stole, nejenže vás budou bolet záda, ale navíc vám práce půjde mnohem pomaleji od ruky. Naproti tomu výškově nastavitelné a dostatečně stabilní žehlicí prkno si můžete přizpůsobit podle svých potřeb do určité výšky a také snadno přenést na vhodně zvolené místo, například před televizi.

Se správným pomocníkem to půjde samo

Můžete mít sebelepší náladu i prkno, ale bez kvalitní a spolehlivé žehličky, to nebude ono. A pokud vám ta stávající nevyhovuje a pokukujete po nové, máme pro vás tip. Měli jste možnost s námi vyzkoušet žehličky Russell Hobbs, které uspokojí i ty nejnáročnější hospodyňky. A hlavně umí žehlení usnadnit, a to opravdu hodně. Výrobce vychází z toho, co lidem na žehlení nejvíce vadí. Cílem je nejen dobře vyžehlené prádlo, ale také úspora času, snadná manipulace a v neposlední řadě také pěkný design.

Russell Hobbs Steamglide je moderní napařovací žehlička v krásně barevném provedení (fialová je prostě boží). Je lehká a hezky sedí v ruce díky ergonomicky tvarovanému držadlu. A pokud hledáte žehličku odolnou proti pádu, pak jednoznačně vyzkoušejte Russell Hobbs Impact. A další super vlastností téhle žehličky je, že má speciální povrch žehlicí plochy, který rovnoměrně rozvádí páru po celé ploše. Potřebujete vyžehlit hodně zmačkané prádlo? Žádný problém pro žehličku Russell Hobbs 20630–56 Power steam ultra. Má velmi výkonné napařování a hravě si tak poradí i s tím nejzmačkanějším prádlem.

Ať už zvolíte kteroukoliv z výše uvedených, nemůžete šlápnout vedle. Jsou silné, výkonné, a navíc vypadají skvěle. Tak kterou vyberete?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 21. 8. 2020

Aby žehlení bylo mučení, musíte mít vhodný nástroj. Já po delší době koupila trošku dražší https://www.testino.cz/parni-generatory Jasně, stálo mě to skoro čtvrtinu výplaty, ale teď mám prostě mnohem více odpočaté ruce. Díky ušetřené energii pak svýma rukama vykouzlit na tváři úsměv mému příteli.

Odpovědět
Jana7
Jana7 29. 4. 2018

nesnáším žehlení

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 4. 2018

asi budu za divnou, ale pro mě je žehlení ta nejlepší domácí práce

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 4. 2018

Mně žehlení moc baví, žehlím ráda

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 26. 4. 2018

Na žehličce mi nikdy nezáleželo Vždy si k otmu pustím nějaký dobrý film a to se žehlí raz dva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.