Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Efektivita, síla, účinnost a žádné skvrny. Sanytol, revoluční dezinfekce bez chlóru
vložila 29.5.2018

Efektivita, síla, účinnost a žádné skvrny. Sanytol, revoluční dezinfekce bez chlóru

Na trhu je spousta dezinfekčních prostředků. Značka Sanytol  však nabízí inovativní řadu dezinfekčních čisticích prostředků bez chlóru, a tím svým zákazníkům pomáhá zajistit zdravější domov.

Produkty značky Sanytol odstraní 99,9 % všech bakterií, plísní a virů, poskytují tak trojitý dezinfekční účinek pro vaši větší bezpečnost a zdraví. Široká škála výrobků pro osobní i domácí hygienu je účinnou dezinfekcí nejen vašeho domácího prostředí, ale i oblečení a obuvi. Produkty jsou zároveň velmi šetrné k povrchům a  materiálům, tedy není nutné obávat se skvrn, změny zabarvení nebo poničení.

Dámy, péče o váš oděv nebyla nikdy snazší

Přejete si udržet váš oděv stejný jako v den, kdy jste si ho pořídila? Nové trendy hovoří jasně – perte jakékoli oblečení v nízkých teplotách. Tento postup je efektivní jak z hlediska energetické úspory, tak udržení materiálů v co nejlepší možné kondici. Při tomto způsobu praní ovšem značná část bakterií a jiných patogenů na oblečení zůstává a může způsobit přetrvávající zápach nebo nepříjemné kožní infekce.

Při praní v nízkých teplotách je proto zapotřebí použít účinnou dezinfekci, abyste z oděvů přítomné bakterie, viry a plísně odstranila. Kvalitní a přitom šetrná dezinfekce udrží oděvy maximálně svěží, protože všechny mikroorganismy dokonale eliminuje a odstraní tak příčinu zápachu. Dezinfekce zároveň funguje jako prevence křížové kontaminace (zabrání přenesení např. plísní z ponožek na jiné kusy oblečení).

Dokonale čisté a zářivé prádlo i obuv

Pro kompletní péči o vaše oděvy nabízí Sanytol Dezinfekci na prádlo, kterou zakoupíte ve velikosti 500 ml (MOC – 89,80 Kč). Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie. Prádlo má vždy svěží vůni. Tato dezinfekce se hodí pro běžné oděvy, sportovní oblečení, spodní prádlo, dětské oblečení i domácí textilie.

Pokud se nemůžete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte Dezinfekční odstraňovač skvrn (MOC – 168,90 Kč). Zničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatému na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní, a ani jeho složení neobsahuje chlór.

Pokud toužíte po zářivě bílém prádle, pak sáhněte po Dezinfekčním odstraňovači skvrn  Zářivě bílá (MOC – 174,90 Kč). Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká do hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Hojně používané dětské oblečení navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C.

Pro dezinfekci nejen sportovních bot vyzkoušejte Dezinfekci do obuvi (MOC – 149,90 Kč). Je jedním z nejúčinnějších a nejšetrnějších přípravků, které jsou v maloobchodní síti k dostání. Pohlcuje pachy a dezinfikuje obuv do hloubky. Je účinná i na patogeny způsobující plísně, bradavice a mykózy. Je velmi šetrná, takže se nemusíte bát poničené látky nebo deformace tvaru bot.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.6.2018
díky za tip, je nutné zkoušet nové věci
4.6.2018
vůbec neznám, používám prací gel a nic více ... ráda se přiučím
4.6.2018
Díky za tipy, už jsem vyzkoušela Sanytol Dezinfekci na prádlo
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.6.2018
díky za tip, je nutné zkoušet nové věci
4.6.2018
vůbec neznám, používám prací gel a nic více ... ráda se přiučím
4.6.2018
Díky za tipy, už jsem vyzkoušela Sanytol Dezinfekci na prádlo