Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 9. 2017
Líbí se mi

Až o polovinu levnější nákup? Ano, díky slevám, můžete školní pomůcky získat za příznivější ceny

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 9. 2017
Líbí se mi
Až o polovinu levnější nákup? Ano, díky slevám, můžete školní pomůcky získat za příznivější ceny

Až o polovinu levnější nákup? Ano, díky slevám, můžete školní pomůcky získat za příznivější ceny


A je to tady zase. Penál, pero plus bombičky, nové přezůvky, sešity a obaly na ně… Někteří z nás dostali seznam potřebných školních pomůcek už před prázdninami, ti druzí ho obdrží určitě v první polovině září. A nastane shánění, lítání, stání ve frontě, dohadování se školákem… To aby si jeden nervy zocelil a svaly na nohách namastil. 

Zkuste to jinak

Nezoufejte. Místo toho si sedněte k počítači a brouzdejte. Nabídka školních potřeb se pravidelně v tomto čase objevuje v letácích obchodních řetězců. „Díky výběru zboží z letáků mohou rodiče na základní školní výbavě pro prvňáčka ušetřit 47 procent a zaplatit jen 1595 Kč,“ prozradil Petr Sikora ze společnosti Česká distribuční, která se úspěšně stará o rozvoz letáků do poštovních schránek.

 

Ceny klesají

Navíc je příjemnou zprávou, že oproti loňskému září je modelový nákup ještě o 280 Kč lacinější. „Prodejci se snaží do svých letáků zařazovat kvalitní zboží s co nejatraktivnější cenovkou a tak je letos modelová výbava prvňáčka nakupovaná podle letáků nejlevnější za celou dobu, co údaje sledujeme,“ dodal Petr Sikora.

 

Méně peněz, stejná kvalita

Nejdražší položkou v seznamu je – ostatně jako vždy – školní aktovka. Ta se bez slevy může pohybovat i kolem 2 tisíc korun (i víc). Ovšem tady se do kvalitního výrobku určitě vyplatí inestovat, zejména s ohledem na dobrou ergonomii. Právě díky akčním nabídkám z letáků lze při výběru aktovky ušetřit spoustu peněz.

 

A větší, mnohem větší výběr

Obchodníci jsou chytří. Proto se letákové akce netýkají pouze běžných školních potřeb. Mezi sešity, penály a tužkami se tak v letácích objevuje kancelářské vybavení, produkty pro zábavu, dětské oblečení nebo vybavení dětských pokojů. „A stále častěji elektronika,“ usmívá se Petr Sikora, protože ví, že právě elektronika je tahákem většiny dětí školou povinných. Zejména mobily, tablety a příslušenství k nim.

 

V kurzu jsou Mimoni a Spiderman

Ovšem Petr Sikora moc dobře ví, že cena není pro dítko tím hlavním ukazatelem. „Výběr vybavení ovlivňuje i design zboží,“ říká.  „K trendům letošního roku patří motivy z filmů, jako jsou Ledové království, Mimoni, Auta či Spiderman.“

 

Základní výbava pro prvňáčka v roce 2017

Akčních výrobků se v letácích během srpna objevila téměř tisícovka. 
Zdroj: Česká distribuční

Pozn.: Reálné náklady na školní pomůcky budou pravděpodobně vyšší, než ukazuje modelová výbava. Nároky škol a zejména školáků totiž rok od roku rostou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Tak to mě by se něco takového moc hodilo... Já jsem si také nedávno hledala nějaké stránky, kde bych mohla všechno pořizovat za "tak nějak" všechno levněji, ale podařilo se mi najít jen tuto stránku zde - http://kuponozdroj.cz , takže ženy, jestli hledáte něco takového, tak určitě dejte vědět a sami uvidíte, jak to celé bude no Kdyžtak mi určitě napište a já vám s něčím i poradím.

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 23. 10. 2017

To je pěkná pálka...

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 9. 2017

tak to je právě teď přesně pro mě, připadám si jak oslíčku otřes se

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 9. 2017

tak dobře nakupte

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 9. 2017

Hm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.