Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Zodpovědnost a respekt k sobě

Líbí se mi
Zodpovědnost a respekt k sobě

Zodpovědnost a respekt k sobě

ZODPOVĚDNOST A RESPEKT...k sobě i k ostatním, vlastnímu slovu, slibu, energii a času všech zúčastněných, vědomi si dopadů svého jednání...bez vymlouvání, s převzetím zodpovědnosti za svůj život a činy...to je něco, čeho si opravdu vážím...vnímám, že nás tyto kvality velmi posouvají na cestě rozvoje...jenže...někdy už jsem si místy připadala jak ten Zdenda!

"Jé promiň já nemůžu, dneska mi to nevyjde, nemohli bysme to přesunout na jindy popáté v řadě! Ale když ono to doopravdy nešlo, já za to nemůžu, musel/a jsem to a to...stalo se to a to...já s tím opravdu nemůžu nic udělat!"

Zajímavou variantou se stala i tzv. metoda vyhnívání, nekonečného posouvání či úplného neobjevení se v daný čas na daném místě, i když si člověk udělal rezervaci. A potom (ovšem jen ty silnější povahy) velké omluvy (až se z toho jeden úplně zapomene omluvit také sám sobě, že se sabotuje na své cestě). To jsem si připadala, že jsem asi spadla z Marsu.

A tak jsem ve svém životě otevřela novou kapitolu...s respektem k ostatním čím dál tím více respektuji i svůj vlastní čas i energii a na některé typy zážitků už v mém životě zkrátka není místo.

Ano, někdy stačí se rozhodnout. A i díky tomu nyní pracuji s lidmi, kteří se nebojí překonávat sami sebe a vykročit k cílům, ze kterých se jim tají dech.

Je to neuvěřitelně naplňující a já se těším na další jedinečné příběhy a úspěchy

S odvahou

ADEL

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 12. 2016

Přesně tak

Odpovědět
gustawka
gustawka 1. 3. 2016

Souhlasim

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 2. 2016

souhlasím s Glady

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.