Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 25. 2. 2020
Líbí se mi

změna

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 25. 2. 2020
Líbí se mi
změna

změna

Někdy dlouhé roky pracujeme na nějaké nemoci, než se projeví. Naše tělo vydrží hodně. Hlavním problémem v našem životě jsou potlačené emoce, které jsme začali skrývat jak před druhými, tak před sebou samými, až se stane, že se nevyznáme v sobě samých.
.
.
Odpojili jsme se od sebe samých a pak si myslíme, že někdo druhý nás může poznat lépe než-li my, jak se cítíme. Jak je možné, že jsme zapomněli, že pocity nemohou být dobré nebo špatné, ale zkrátka a jednoduše je prostě jen máme?
.
.
Přiznáme-li si, jak se cítíme a nevyhovuje-li nám to, můžeme to změnit. Ano, to přiznání se nám někdy nechce, protože máme ještě další starost. Mìsto toho, abychom se zaměřili na sebe a to, jak se cítíme, řešíme, co tomu řeknou druzí a jak nás budou hodnotit. A tak raději všechny naše pocity potlačíme, a stáváme se tak netecnými k sobě i k druhým. Potlačujeme-li to, jak se opravdu cítíme, ztrácíme tak svou moc a nepoznáme tak, že může přijít bolest.
.
.
Začněme tak vnímat své pocity a pracovat s nimi - neměli bychom tak bolest a různé nemoci.
.
.
Dovolme si sestoupit do vlastního nitra, vnímáme to, jak se cítíme a postarejme se o sebe. Převezměme zodpovědnost za svůj život i za své pocity. Proč? Protože vzdáme-li se svých pocitů, vzdáme se i své moci. .

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 2. 2020

zajímavé

Odpovědět
avatar

Kahomar
Kahomar 25. 2. 2020

Odpovědět
avatar

lemur
lemur 25. 2. 2020

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 823
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.