Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 16. 4. 2014
Líbí se mi

Život podle obrazu

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 16. 4. 2014
Líbí se mi
Život podle obrazu

Život podle obrazu

Všichni máme kolem sebe obrazy. Buď jsme si je vybrali sami nebo jsme je dostali darem. Pověsili jsme je a hotovo. Obrazy visí.  Napadlo vás ale někdy, do jaké míry nás může samotný motiv ovlivňovat v našem životě?

Pojďme se podívat na tři konkrétní motivy a příběhy s nimi spojené.

Maják s ptáky

Chodím s  kamarádkou na brusle a na lavičce tam občas sedává smutný starší pán. Z jeho tváře lze vyčíst, že je už málo věci, které ho v životě těší, ztratil svojí cestu. Doporučila bych mu symboliku maják s ptáky. Aby mu znovu do cesty vstoupila radost do života, poznal nové lidi nebo příležitosti. Aby měl důvod ke smíchu a štěstí. A třeba by ty „racky“ z obrazu chodil krmit na lavičku, kde kolem něj bruslíme.

Obraz s dvěma rozeklanými květy

V tramvaji jsem byla svědkem manželské hádky. V jejich rozhovoru nebyla láska ani něha, pouze výčitky a osočování. Proč?  Přemýšlela jsem, jestli ještě spolu chtějí být nebo už to byli dvě individuality, které necítí nic, co by je spojovalo. Pokud by spolu chtěli i nadále žít, doporučila bych jim do jejich ložnice obraz s dvěma rozkvetlými květy. Symbolika dvou květů může napomoci opět nalézt cestu k sobě, jejich vztah může znovu rozkvést.

Obraz silného zdravého stromu

Pozorovala jsem z kavárny v parku maminku se čtyřmi dětmi. Působila unaveně, ale přesto šťastně. Doporučila bych jí do středu bytu obraz silného zdravého stromu. Obraz se stromem, který má bohatou korunu, symbolizuje pocit bezpečí a zázemí, rodinnou sounáležitost, tradice a nabízí dostatek energie pro celý den.

Rozhlédněte se kolem sebe. Jaký máte obraz v místnosti? Jak na vás působí?  Vidíte nějakou symboliku?  Napište mi o tom…


Více informací o harmonických obrazech ZDE >>>

Chcete osobně vidět harmonické obrazy, které mohou mít vliv na váš život? Přijďte objevit jejich kouzlo! Zavolejte mi a domluvte si návštěvu!

Těším se na Vás a mějte báječný den.

Olga

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
heenna
heenna 26. 2. 2015

to je pravda, kazdy si najde ten svuj

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 8. 2014

Mńamózní obrazy, maják nemá chybu a hned ty květy za ním také ne, ani krajina...moc pěkné výtvory

Odpovědět
savana
savana 1. 7. 2014

Když se to umí, je to radost.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 653
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.