Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Atanerka111
Atanerka111
Vloženo 7. 3. 2016
Líbí se mi

Za tři měsíce ředitelkou aneb jak jsem to natřela MLM systému

Atanerka111
Atanerka111
Vloženo 7. 3. 2016
Líbí se mi
Za tři měsíce ředitelkou aneb jak jsem to natřela MLM systému

Za tři měsíce ředitelkou aneb jak jsem to natřela MLM systému

Za tři měsíce ředitelkou aneb jak jsem to natřela MLM systému

Neznám slovo NEJDE TO. Fakt ne. Vždycky najdu řešení, i když je někdy hodně neobvyklé. Nebo se neobvykle podívám na obvyklý problém

Online marketing není pro MLM systémy?

Poslední dobou mi hodně lidí z MLM systémů říkalo: to je jiné, to nejde prodávat přes internet, to je jiné, než jak to máte vy, my se musíme s lidmi potkávat osobně, v tom OFF line světě (rozuměj v tom živém světě). A tak jsem udělala experiment.

Možná jste zaznamenali, že jsem se začala zabývat čínskou kosmetikou TianDe a prodejem kustovnice čínské alias GOJI. Mým oborem je online marketing a vydělávání peněz A tak jsem se k tomu všemu, co dělám, vrhla ještě na prodej zboží, které se doteď prodávalo jen a pouze přes živá setkání a v živém světě.

Kosmetika TianDe

Udělala jsem si web přesně podle zásad online marketingu. Nastavila jsem si ho na sběr kontaktů (emailů), připravila emailovou kampaň, připravila Facebookovou stránku, zaplatila PPC reklamu, natočila videa a šla jsem do toho. 

Je to přesně tři měsíce, kdy jsem se do tohoto experimentu pustila a mnozí si klepali na čelo. Neřekla jsem, že je to experiment, protože by to bylo nefér vůči lidem, kteří do toho šli se mnou a já je v tom samozřejmě nenechám a dál jim budu pomáhat, protože mě ta kosmetika fakt baví. A navíc jsem potkala spoustu úžasných lidí.

Ale můj hlavní obor je online marketing a jen jsem chtěla potvrdit, že jsem obstála a že může obstát každý, pokud to vezme za ten správný konec. Za tři měsíce jsem se dostala na post ředitele. Obstála jsem a dokázala jsem, že jen a pouze online marketingem si můžete vydělávat i v MLM systému. Když víte JAK to udělat.

Neříkejte mi, že to nejde, protože já jsem dokázala, že to jde. Možná si teď říkáte: nojo, ona má plno emailových kontaktů ve své databázi. Ano, to je pravda. Ale stejně jsem si zaplatila reklamu a začala jsem hledat nové lidi. Prostě vám všem v MLM systémech říkám: jde to.

Jasně, musíte pracovat. Ale už mají výsledky i lidé z ostatních MLM systémů, kteří si mě najímají na školení pro své lidi. Ano, když se vymlouváte, tak to nejde. Když poctivě děláte to, co říkám, tak obstojíte. Prostě to jde!

A proč ta GOJI aneb kustovnice čínská

A GOJI? Ano, ve stejné době jsem rozjela i naprosto jednoduchoučký byznys s GOJI aneb kustovnicí čínskou. Pouze jsem o tom napsala článek, začala o tom mluvit na FB a každý den jsem napsala osobní email 3 lidem. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak se s tím lidi popasovali. Něktěří si mysleli, že jsem na tom blbě s penězi, když už dělám i toto a já se fakt bavila. Tímto se všem omlouvám!

Byli lidi, kteří to hned odmítli jako nesmysl. Byli tací, kteří si koupili GOJI proto, aby oni a jejich blízcí byli zdraví. A konečně byli i tací, kteří to vzali za pačesy a začali ji propagovat podnikatelsky.

Za měsíc jsem si prodejem GOJI vydělala 10 tis. Kč. Málo? Hodně? Jak pro koho. Já jen říkám, že když zvednete zadek a přestanete mi dokazovat, že to nejde, ale pustíte se do toho, tak to prostě jde. A vstupní investice do GOJI? 400 Kč. 

Co z toho vyplývá?

Uff, minulé tři měsíce byly pro mě opravdu náročné, protože ve své práci marketingového poradce jsem hodně školila, měla mnoho individuálních konzultací k podnikání, vyrobili jsme několik webových stránek, prostě jsem normálně pracovala. K tomu jsem si přibrala kosmetiku TianDe a GOJI. 

Můj dík patří mému partnerovi, který to celé se mnou vydržel. Proto odjíždím na 16 dní do Thajska, abych načerpala síly k dalšímu experimentu.

Nicméně co je důležité? Nehledat důvody, proč to nejde. Ale hledat možnosti, jak to udělat, aby to šlo. A pokud jste tady náhovou někdo z MLM systémů, nabízím školení v online marketingu i vám a vašim lidem. Uspět totiž mohou všichni. Jen je potřeba pracovat a nebát se jít s kůží na trh! A dělat věci jinak.

A vedlejším produktem mých experimentů byla setkání s tolika úžasnými lidmi, až jsem z toho dojatá. Díky vám všem, že mi věříte a já slibuji, že jen co se vrátím z Thajska a jen co usuším plavky, tak tu zase pro vás budu plná sil a optimismu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Monulka
Monulka 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 7. 3. 2016

S tím souhlasim,velmi energicke

Odpovědět
Yso
Yso 7. 3. 2016

ta energie z vás přímo čiší, gratuluji.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 3. 2016

tak ať vám nadšení vydrží

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 102
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.