Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jenka
Jenka
Vloženo 20. 8. 2013
Líbí se mi

Vítejte v krámku pro každého!

Jenka
Jenka
Vloženo 20. 8. 2013
Líbí se mi
Vítejte v krámku pro každého!

Vítejte v krámku pro každého!

Když se vám práce stane koníčkem, je to to nejlepší, co vás může v životě potkat Věřte, že o tom něco vím. Ač jsem se už dopracovala do důchodového věku, jsem aktivní žena a sedět doma me určitě nebaví A tak pracuji v malém obchůdku Jasmín-Zdravá výživa, Zelená lékárna v nádherném posázavském městečku Ledeč nad Sázavou. A je to pro mne velkááá radost!

Je to obchůdek plný vůní a chutí, už jen když k nám vstoupíte, budete cítit, že jste tu správně Nabízíme všechny možné produkty zdravé výživy, bylinné a léčivé čaje, sirupy a kosmetiku, drahé kameny s léčivými účinky, medovinu a včelařské produkty, ale také máme obrovskou nabídku suchých plodů – všemožných ořechů a ovoce v přírodní podobě či v čokoládových, jogurtových a jiných polevách a posypech. Jsou velmi oblíbené nejen jako mlska na svačinku, ale především jako dárky, protože je vážeme do krásných dárkových kornoutů. Ke všem produktům dokážeme zákazníkům poradit, jak je použít a využít či případně jak vařit ze zdravých potravin, které prodáváme.

Často vyrážíme na vzdělávací semináře a vstřebáváme nové poznatky, abychom potom mohli zákazníkům opravdu pomoci a nabídnout ty správné produkty, které jim pomohou při jejich zdravotních problémech. Příroda je zkrátka mocná čarodějka a moc bylinek je opravdu obrovská. Staleté tradice a receptury našich předků a prapředků se snažíme uchovat a jejich moudro předávat dál.

Pokud bych vám měla něco doporučit, určitě by to byly bylinné léčivé čaje, tinktury a masti  známého bylináře pana Jukla. Máme s nimi velice dobré zkušenosti, vyzkoušejte třeba čaj na ledviny, močové cesty a játra nebo směsi Rakytníkový keř, Citronovou trávu či Mojito blues!

Doporučit mohu určitě i bylinkové produkty pana Valdemara Grešíka, který kromě čajů nabízí i třeba bylinné bonbony, koupele či koření.

No zkrátka mě moje práce baví   Baví mne povídat si s lidmi, nabídnout jim to, co potřebují, pomoci jim a příjemným popovídáním a úsměvem je dobře naladit. Pokud byste někdy zavítali do té naší Perly Posázaví, jak je Ledeč často nazývána, nezapomeňte se za mnou zastavit, obchůdek najdete přímo na malebném náměstíčku (Husovo náměstí). Poradím a pomohu, máte-li nějaké problémy (či byste jen chtěli zdravě mlsat ) a věřím, že od nás budete odcházet s úsměvem

Vaše Jenka

PS: A baví mě také ŽENY s.r.o. a tak každým dnem sleduji, co je nového a snažím se inspirovat (především svými recepty, protože moc ráda vařím a peču, vyzkoušejte třeba moji roládu, je rychlá a fantastická) a také se nechávám inspirovat ostatními. A proto si i do práce beru tílko ŽENY s.r.o., kromě toho, že mi sluší  věřím, že naláká i ostatní ženy, aby se o tomto projektu dozvěděly víc. Je to totiž podobné jako s těmi pradávnými recepty našich předků – stojí za to je uchovávat, předávat dál a sdílet zkušenosti. Tak mi třeba napište a já se budu snažit vám poradit

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

super

Odpovědět
megan1
megan1 5. 3. 2016

hezké..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 8. 2014

Je super mít práci, která Vás baví a naplňuje, moc gratuluji

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 5. 9. 2013

Moc Vam to slusi!

Odpovědět
alila
alila 21. 8. 2013

Paní Jenko, je na vás vidět radost ze života a z vaší práce. A když jste se tedy nabídla, ráda bych vaužila vaší rady - co byste doporučila na nepravidelný cyklus u skoro dospělé dívky? Raději bych zkusila bylinky než nasazení hormonálních léků. Děkuji A.

Odpovědět
Jenka
Jenka 21. 8. 2013

Milá Alilo,doporučujeme od pana Jukla tinkturu-Jeřabinu.Tak přeji ať pomůže.Jenka

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 320
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.