Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová
Vloženo 4. 4. 2018
Líbí se mi

Větší zábava při sexu

Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová
Vloženo 4. 4. 2018
Líbí se mi
Větší zábava při sexu

Větší zábava při sexu

K tomu, aby se zažehl ohen, stačí malá jiskra. Dívejte se společně na film, který je tak vzrušující, že nebudete moct dělat nic jiného než se začít líbat. Nebo se hladit. Nebo obojí. Pokračování bude určitě pokračovat.

Dostante se před tím do správné nálady jogou. Řada cviků perfektně posiluje svalstvo vašeho pánevního dna. Z tréninkového efektu budete profitovat pouději: při sexu totiž ucítíte penis svého partnera mnohem intenzivněji.

Jasně, mužům se líbí, když jsou ženy při sexu aktivní. Ale stejě tak vzrušující je, když se někdy necháte od partnera hýčkat podle všech pravidel tohoto umění. Řekněte s úsměvem Dělej se mnou co chceš... a on vám dá všechno !

Muži nejsou, jak známo, jasnovidci. Proto seberte odvahu a řekněte mu, co byste ráda. Když je pro vás těžké mluvit o svých oblíbených polohách apod..prozradte mu své touhy prostřednictvím WhatsApp. Bude rád, že vás může udělat štastnou, až se příště uvidíte.

Ještě stále příliš často při sexu myslíte na to, jestli se mu to líbí, a zapomínáme přitom na svou vlastní touhu. Stop! Kolotoč myšlenek zastavíte nejlépe hudbou. Perfektně se na to hodí soundtrack filmu Padesát odstínu temnoty. Nechte se unášet melodií a soustředte se na to, jak vám připadá vzrušující.

Jen když máte ráda sebe samu, můžete darovat lásku. Pokud se necítíte ve svm těle dobře, zeptejte se svého partnera, které vaše partie má na vás nejraději. Vaše prsa? Váš zadeček? Učte se cenit si svých předností tak, jak si jich cení on. Posílí to vaše sebevědomí a pomůže vám to zbavit se pochybností.

Časté střídání poloh je nejen náročné (a zbytečné), ale ještě je nám většinou chladno. A to je špatně: Zima je absolutním zabijákem orazmu. Mazlivý sex je tedy nejlepší zárukou příjemných zážitků.

Peprmintové bonbony jsou sexy? Ano, při líbání - a když váš partner jemně peprmintové dýchne na vaše nejcitlivější místo. Malý, ale účinný (prosím používat jen zvenčí!) prostředek k nažhavení. Hned si dejte jedno balení peprmintových bonbonů na noční stolek.

Téměř nic nevyvolává takovou touhu jako dlouhé hlazení spojené se spoustou něžnosti. Udělejte si na ně dost času (ženy potřebují na předehru většino 20 minut, aby dosáhly vyvrcholení) a nechte ho vždycky oddalovat jeho orgazmus tak dlouho, než si opravdu přijdete na své.

Váš mindset, tedy způsob, jak o nějaké věci přemýšlíte, je velmi důležitý. Sex není povinným cvičením, ale něčím, co přináší zábavu a uvolnění. Kdyby tu byl jen náznak tlaku, nepokračujte křečovitě dál, ale dělejte jen to, nac máte opravdu chutě.

Nejlepší je dlouho se před tím mazlit. Líbání se především u dlouhodobých vztahů velmi podcenuje. Sex není hned láska. Když spolu budete mít víc sexu, nebudete se víc milovat. Běžte do postele jen s lidmi, se kterými vám je opravdu dobře. To je velice důležité.

Bohužel se to neučí, ale je to podstatné: máte právo na polohy, které zvyšují pravděpodobnost, že dosáhnete orgazmu. Misionářská, na koníčka nebo nůžky (oba leží na boku hrudníku k sobě a kříží nohy) jsou pro vás nejvýhodnější pozice. A trvejte na tom, že dosáhnete vyvrcholení jako první.

Řekněte ne, špatným milencům. Mužům, kteří vás z legrace ponižují, aby se sami cítili lépe, a těm, kteří se vám líbí jen proto, že jsou zdánlivě nedostupní, ukažte svůj nezájem. Nemarněte s nimi čas.

Masturbace je super! Kdo přesně nezná své tělo, z nějakého důvodu se mu nelíbí nebo neví, které doteky jsou pro něj nejpříjemnější, ten to ani nemůže sdělit svému partnerovi. Tak tedy: trénujte, trénujte, trénujte.

Víc stůjte. Nadměrné sezení oslabuje svaly pánevního dna. Silné svaly v této oblasti zvyšují pravděpodobnost orgazmu. Snažte se více pracovat vestoje než vsedě.

Vanilka je afrodiziakum. Její sladká, svůdná vůně působí na náš mozek podobně jako feromony. Ne nadarmo toto koření obsahuje i mnoho parfémů. Aromatická svíčka v ložnici dokáže zázraky.

Během sexu byste měla dávat pozor na to, abyste se nadechovala a vydechovala trochu víc zhluboka než obvykle. Když ucítíte, že se blíží finále, zhluboka se nadechněte a pak krátce (!) zadržte dech. V okamžiku vyvrcholení nechte vzduch proudit ze svých plic! Dechberoucí!

Kluci neletí na spodní prádlo, které máte na sobě, ale na to, co je pod ním. Proto se mu budete zdát v pěkných bavlněných kalhotkách, ve kterých se cítíte dobře, stejně sexy jako v krajkovém prádle.

Jděte při své příští schůzce, kterou budete mít některý z prvních teplých večerů, ven. Nezapomente přitom ani na piknikový koš, dobré víno a deku. Najděte si opuštěné místečko, nad vámi jen hvězdy, Romantika bohužel přichází v našem běžném životě zkrátka! Malé vybočení ze strohé reality vás (zase) sblíží. Pst: jen hvězdy vidí, co se venku všechno děje.

I když ráda potorujete svého přítele, když s ním spíte, zavřete při tom také někdy oči. Když je jeden smysl vypnutý, ucítíte všechny jeho doteky ještě intenzivněji.

Napište si 5 věcí, které byste ráda vyzkoušela v posteli. Každá bude na jednom kousku papíru. Nechte svého nejdrahšího, aby vždycky jeden z nich vylosoval. Když na to budete mít chut. Neměl by prozradit předem, o který se jedná, ale rovnou se o toho pustit. Nejlepší na tom je, že pro vás to tak bude pokaždé hlavní výhra!

I když to zní zvláštně, opravdu to pomáhá: když máte naplněný močový měchýř, může to přispět k našemu orazmu! Tlak zevnitř totiž nesmírně podporuje vzrušení. Tak tedy příště s odskočením počkejte až po sexu.

Naštěstí si můžeme myslet, co chceme! Proto také vůbec není nic špatného na tom, když při sexu se svým nejdrahším myslíte občas na nějakého sexy muže. Je dokázáno, že takové představy zvyšují vaší touhu - a váš poklad se o tom nemusí dozvědět.

Jasně, když se cítíte ve stresu, myslíte na všechno jiného, jen ne na sex! Vezměte ale jed na to, že napětí vás perfektně zbaví olejová masáž od vašeho nejrahšího. Obstarejte si tělový olej se svou oblíbenou vůní a pak se nechte s partnerem něžně hladit a masírovat. Je možné, že tato příjemná relaxace ve vás vyvolá chut na něco víc!

Nebojte se hladit také samu, když máte se svým partnerem sex. Za prvé: být hýčkána čtyřma rukama je naprosto úžasné. Za druhé: váš partner přitom může hned odkoukat, jaké doteky na kterých místech se vám obzvlášt líbí.

Cítíte to už? Jarní pocity? Pokud ne, běžte každý den na slunce na patnáctiminutovou procházku. Uvidíte, že světlo zaktivuje vaší radost ze života a zintenzivní vaší touhu. Pozitivní vedlejší efekt: jarní pocity jsou velmi nakažlivé.

Související obrázek

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 5. 4. 2018

Stačil by ten sex

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 519
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.