Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 17. 1. 2016
Líbí se mi

Věříte v magii čísel? Nahlédněte s námi do tajů numerologie

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 17. 1. 2016
Líbí se mi
Věříte v magii čísel? Nahlédněte s námi do tajů numerologie

Věříte v magii čísel? Nahlédněte s námi do tajů numerologie

Poslední znamení - Střelec, již bylo popsáno, všechna znamení tudíž vyčerpána. Nyní se můžete těšit na několik měsíců s čísly a občas i s počítáním.  Podíváme se společně do tajů numerologie.


Co je to numerologie?

Je to pradávná věda, kterou lze výborně uzpůsobit našemu věku Vodnáře (začal v roce 1929 - označení pro věk, kdy se lidstvo snáze a rychleji bude duchovně, energeticky posouvat, moudřet).

Všechno na tomto světě podléhá předvídatelnému vývoji v cyklech a tyto cykly je možné měřit čísly. Je těžké představit si svět bez čísel, která hrají v našem každodenním životě tak důležitou roli, ale jen málo lidí si uvědomuje, že čísla nevyjadřují jen kvantitu, ale i kvalitu.
Kvalita čísla nebo skupiny čísel v datu narození vytváří neviditelnou sílu či vibraci, podobnou neviditelnému elektrickému náboji. Vlastní vibrace vidět nemůžeme, ale můžeme sledovat jejich projevy.

Datum narození zdaleka nevypovídá jen o povahových vlastnostech

Lze z něho vyčíst i mnohé o schopnosti člověka vyrovnat se se světem, o jeho profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii, problémech v dětství a řadě dalších věcí. Numerologie znamená zkoumání data narození určitého člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osoby.

 

0,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Od nuly do devítky budou čísla postupně rozebrána a popíšeme si možnosti pro každé číslo a zároveň, co je třeba se učit ve chvíli, kdy vám to, či ono číslo v mřížce chybí. Pomocí článků vás naučím vypracovat si vlastní numerologickou mřížku a pochopit, jaký potenciál se ve vás skrývá, na čem je potřeba zapracovat. V pozdějších článcích také budou vysvětleny číselné roviny a čeká vás speciální článek o tom, jaký vliv na naše zdraví má datum narození. Okrajově budou zmíněny osobní roční vibrace, naučíte se vypočítat životní číslo.

Toto a ještě mnohem více se postupně naučíte a přijdete na to, že čísla vám mohou pomoci odhalit mnohé nejen o sobě, ale také o vašem okolí. Těm, které nevědí, co by je mohlo bavit, může numerologie nasměrovat, vašim dětem může pomoci při výběru školy. Numerologie sahá i do podobných věcí jako astrologie - podle čísel zjistíte, zda se k sobě s partnerem hodíte.

Už příští týden se můžete těšit na první číslo a tím je nula. Jak nula ovlivňuje náš život, co vlastně jako číslo znamená a jakým způsobem působí na ostatní čísla? To se dočtete v dalším článku. 

Mezitím si můžete připomenout naše hvězdná znamení.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
tomas.ko
tomas.ko 13. 2. 2016

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 10. 2. 2016

numerologie mě zajímá, je v tom plno pevných nebo jak to správně nazvat zákonů //jako, že 1+1=2//***

Odpovědět
bobani
bobani 10. 2. 2016

ano

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.